Hit na PC przeniesiony na Xbox i PlayStation, za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

Gracze komputerowi mogą czasami przegapić premiery, ale najczęściej twierdzą, że zapewniają lepsze wrażenia z gry. Od czasu powstania Steama, znajdziesz tam wiele ulubionych gier niezależnych, które zostały tam wydane, zanim trafią na konsole.

Chociaż prawdą jest, że niektórzy gracze na PC wyłączają swoje wieże tylko po to, żeby móc grać GTA VIniewielu kusi idea konsol – dlaczego mieliby to robić, skoro mogą cieszyć się hitową przygodą przed nami, graczami konsolowymi?

Wydawało się, że minęło dużo czasu, ale jedna z gier, które wcześniej przegapiliśmy, wreszcie trafia na Xbox i PlayStation, choć można śmiało powiedzieć, że abonenci Xbox Game Pass otrzymają lepszą ofertę dzięki temu portowi.

Opisywany jako „kapryśna gra logiczna”, tytuł ten „elegancko łączy prostotę z głębokim poczuciem satysfakcji”, co naszym zdaniem brzmi jak połączenie idealne. Jeśli to nie przekonuje cię, jak dobra jest ta gra logiczna, co powiesz na tę entuzjastyczną recenzję: „Pomaga mi odblokować dopaminę, osiągając takie rzeczy, jak uporządkowanie mojego życia, podczas gdy rzeczy, które muszę uporządkować, pozostają nieporządne w tle mojego życia. ”

Nie zgadłeś jeszcze, co to za port? To dla Trochę w lewo, przytulny symulator organizacji, który ma „bardzo pozytywne” opinie na Steamie; niewiele osób nie wychwala tego klejnotu.

Rzadko potrzebujemy pretekstu, żeby się sobą zająć, ale kiedy możesz zdobyć tego słodziaka tuż po Walentynkach 2024, niegrzeczne wydaje się nie pobranie Trochę w lewo. Jak wspomnieliśmy wcześniej, posiadacze Game Pass otrzymają tę gratkę bezpłatnie, ale nawet ci, którzy zapłacą, nie będą mogli narzekać na rozsądną cenę tego niezależnego tytułu.

Czuje się gorzej? Zestresowany? Zdecydowana większość graczy, którzy zanurzyli się w tym zdrowym świecie, nie ma dość jego kojących dźwięków i relaksujących łamigłówek. Jeśli chcesz poczuć ten spokój, masz czas tylko do 15 lutego wcześniej Trochę w lewo trafia na Xbox i PlayStation.