Helldivers 2: Przewodnik po zdobywaniu superkredytów

Jeśli chcesz zdobyć część zbroi ze sklepu premium w grze Helldivers 2, musisz zacząć zbierać superkredyty. Można je kupić za prawdziwe pieniądze lub można je zdobyć po prostu grając w grę. W tym przewodniku opiszę, jak to zrobić.

Jak zdobyć super kredyty za darmo w Helldivers 2

Super kredyty Helldivers 2

Możesz bezpłatnie zdobywać superkredyty, wyszukując punkty szczególne w poszukiwaniu latarni podczas misji wojny galaktycznej. Niektóre interesujące miejsca będą miały pojemniki z jasnym migającym światłem. Zazwyczaj mają one jedną z trzech walut dostępnych w grze Helldivers 2, a jeśli będziesz mieć szczęście, z jednego pudełka możesz zebrać około 10 superkredytów.

Za każdym razem, gdy rozpoczynasz misję Wojny Galaktycznej lub do niej dołączasz, istnieje główny cel, który musisz wykonać w czasie krótszym niż 45 minut. W większości przypadków potrzebujesz maksymalnie około 10 minut. Resztę czasu misji możesz więc spędzić na przeszukiwaniu ogólnego obszaru w poszukiwaniu różnych interesujących miejsc. Pamiętaj tylko, że każdy POI może być inny.

Niektóre interesujące miejsca po prostu dają szansę na zebranie amunicji i nowej broni pomocniczej. Są świetne w mgnieniu oka, ale zawsze chcę, aby punkty POI znajdowały się w małym budynku. Zwykle mają latarnie z migającymi światłami i to jest Twoja kolejka, aby odebrać więcej waluty do swojej kolekcji w Helldivers 2. Wystarczy wejść w interakcję z kontenerem i wszystko jest Twoje.

Jak korzystać z superkredytów w Helldivers 2

Superkredyty można wykorzystać w Superstore, otwierając zakładkę Zakupy na swoim statku. Wszystkie kosmetyczne elementy zbroi mają obrotowy licznik czasu, a ich pełny zestaw może kosztować do 250 kredytów. Zawsze możesz wydać trochę realnej gotówki, aby zdobyć więcej kredytów lub możesz to całkowicie pominąć, ponieważ nie ma to wpływu na rozgrywkę. W ostatecznym rozrachunku medale są o wiele ważniejsze.

Niezależnie od ścieżki, personalizacja stanowi dużą część Helldivers 2.