Handel Diablo 4 Sezon 3: Czy był wyłączony? – Wyjaśnione

Sezon Konstrukta już trwa w Diablo 4 i gdy gracze zaczną zbierać nowe przedmioty na ten sezon, mogą pojawić się pewne problemy z handlem. W tym przewodniku omówię, czy handel jest wyłączony i dlaczego na razie może go nie być.

Diablo 4 Sezon 3: Czy handel był wyłączony?

Handel został tymczasowo wyłączony w Diablo 4 Sezon 3 pomiędzy graczami z powodu niedawnego błędu z przedmiotami. Chociaż w chwili pisania tego tekstu nie ma możliwości handlu, nie oznacza to, że nie będzie można handlować przez resztę sezonu. Gracze narzekają na wiele aspektów Sezonu Konstruktu, ale handel nie potrwa długo.

Wejście do skarbca Diablo 4

Jeśli chodzi o harmonogram wprowadzenia poprawki, Blizzard nie podał dokładnego harmonogramu. Biorąc pod uwagę, że dla wielu graczy handel jest tak ważną częścią procesu końcowego gry, rozwiązanie musi zostać wkrótce wprowadzone. Ale wszystko zależy od tego, jak szybko uda się naprawić błąd duplikacji przedmiotów. Oficjalny Twitter prawdopodobnie udostępni aktualizację, gdy tylko pojawi się poprawka.

Powodem wyłączenia handlu był nowy błąd, który umożliwiał graczom duplikowanie przedmiotów w sezonie 3. Oczywiście zbyt wiele zduplikowanych przedmiotów prowadzi do zdziesiątkowanej gospodarki, w której przedmioty nie mają żadnej wartości. Nie wiadomo, czy jakiekolwiek zduplikowane przedmioty pozostaną w ekwipunkach graczy, ale nie zdziwiłbym się, gdyby niektóre zniknęły.

Ostatecznie nadal możesz grać w całą grę bez handlu. Po prostu szlifuj, co możesz w międzyczasie i skup się na głównej wersji. W mgnieniu oka możesz zacząć wymieniać unikaty Ubera, których prawdopodobnie nigdy nie znajdziesz samodzielnie.

Wypróbuj więcej skarbców, aby zwiększyć swoją moc i, miejmy nadzieję, zdobyć po drodze trochę łupów.