Gwiazda The Last of Us, Bella Ramsey, ujawnia niezręczne pierwsze spotkanie z aktorką Abby, Kaitlyn Dever

Ostatni miesiąc był dla nas pełen wrażeń Ostatni z nas fanów z wiadomościami o obsadzie drugiego sezonu serialu. Najbardziej ekscytujące było jednak odkrycie, kto zagra wzmocnioną antybohaterkę Abby.

Oficjalnie minął rok od premiery pierwszego sezonu serialu HBO Ostatni z nas a teraz, 12 miesięcy później, w końcu po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć niektórych aktorów, którzy dołączą do serialu w drugim sezonie. Isabela Merced wciela się w Dinę, ukochaną Ellie, a Młody Mazino wciela się w Jessego, mamy już dobry początek.

Jednak najbardziej ekscytująca będzie Kaitlyn Dever, która wcieli się w Abby, antagonistkę Ostatni z nas, część II. Mimo że Dever była pierwotnie brana pod uwagę do roli Ellie już dawno temu, teraz w drugim sezonie serialu zmierzy się z Ellie graną przez Bellę Ramsey, a pierwsze spotkanie tej pary było dość niezręczne, ale urocze.

W wywiadzie dla GamesRadar+ Ramsey powiedział: „Jestem niesamowicie zadowolony z obsady. To dla mnie ekscytujące. Cieszę się, że do rodziny dołączyła zupełnie nowa grupa ludzi. To będzie świetna zabawa”.

Okazuje się, że Ramsey i Dever spotkali się przed obsadzeniem Ostatni z nas. „Spotkałam Kaitlyn raz w najgłupszym miejscu (na) gali. Spotkałam Kaitlyn tam bardzo krótko, kiedy czekaliśmy na nasze samochody. Wiedziałam, że rozmawiali z nią wtedy o castingu, więc to było po prostu coś w rodzaju cicho jak ’Hej’ i wspólne numery i takie tam.’

Dodali: „Ona jest znakomita, Isabel i Young także. Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z nimi wszystkimi”.

Pomimo opóźnień w czasie strajku pisarzy, Ostatni z nas Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się wkrótce i będą dotyczyć wydarzeń z Naughty Dog’s Ostatni z nas, część II. Ponieważ pierwszy sezon serialu osiągnął rekordowe wyniki, nie ma wątpliwości, że drugi sezon zostanie przyjęty równie dobrze.