Gwiazda serialu „Boys” Erin Moriarty rezygnuje z mediów społecznościowych, powołując się na przerażające znęcanie się

Po fali nękania w Internecie i fałszywych twierdzeń o operacjach plastycznych Chłopcy aktorka Erin Moriarty ogłosiła, że ​​w najbliższej przyszłości opuści media społecznościowe.

Chociaż Internet może być niesamowitym miejscem, może być równie okropny i tak właśnie jest Chłopcy aktorka Erin Moriarty, która padła ofiarą przemocy w Internecie po występie w tym niezwykle popularnym serialu. Mimo że nawet twórca serialu namawiał mizoginistycznych fanów, żeby „zjadali tyłki”, program nie powstrzymał jeszcze nękania i według doniesień do ataku przyłączyła się nawet amerykańska dziennikarka Megyn Kelly.

W jednym z odcinków Pokaz Megyn Kelly podcastu, który został wyemitowany na początku tego miesiąca, Kelly podała Moriarty’ego jako przykład młodych ludzi, którzy decydują się na chirurgię plastyczną.

„Coraz więcej młodych kobiet tak robi” – Kelly powiedział. „Nie chodzi o sprzeciw wobec operacji plastycznych, ale o obsesję na punkcie zmiany się w tę fałszywą wersję siebie… Uważam to za oznakę choroby psychicznej. Naprawdę chcę wejść do głów tych młodych dziewcząt i powiedzieć: „Proszę, nie rób tego”.

W rezultacie aktorka grająca Starlight Chłopcy zabrała się za Instagram, aby się bronić, a także znalazła czas, aby ujawnić koniec swojej obecności w mediach społecznościowych.

„To coś, czego naprawdę nigdy nie spodziewałem się napisać” – Czytać twierdzenie. „Wszyscy jesteśmy narażeni na różne poziomy znęcania się przez całe życie, ale ja jestem przerażony i czuję, że zasługuję na to, aby poświęcić chwilę, aby zająć się tymi sprawami… Otrzymać wiadomość o obrzydliwie fałszywym, przynoszącym efekt przeciwny do zamierzonego zamierzeniu do tego stopnia, że ​​jest on ironicznie mizoginistyczny wideo, na którym Megyn Kelly komentuje ten sposób – przeraziła mnie informacja o powszechności tego zjawiska”.

„Megyn użyła jako przykładu zdjęcia zrobionego „rok temu”, które w rzeczywistości zostało zrobione około dziesięć lat temu, zanim osiągnąłem LEGALNY WIEK PICIA (zaraz skończę 30 lat) (może przeprowadzę badania, które zajęłoby 30 sekund).

Moriarty dodała dalej, że jest „przerażona” oskarżeniami, które „złamały jej serce” i pomijając oświadczenie, jej konta na Instagramie i innych mediach społecznościowych mają „rozległą, jeśli nie trwałą przerwę”.