Gwiazda Assassin’s Creed, Ezio Auditore, została ukoronowana na najbardziej ukochaną postać w grach

Ezio Auditore z serii Assassin’s Creed został oficjalnie uznany za najlepszą postać w grach, co za niespodzianka.

Nawet jeśli nigdy nie grałeś w grę Assassin’s Creed, będziesz wiedział dokładnie, kim jest Ezio, kiedy go zobaczysz. Od lat jest bohaterem plakatów serii gier akcji firmy Ubisoft, często uważanym za najlepszego zabójcę w serii. Jest oczywiste, że Ubisoft również darzył tę postać dużą miłością, ponieważ wystąpiła ona w grach najczęściej ze wszystkich innych postaci z serii.

Mając to na uwadze, nie powinno dziwić, że ilekroć znajdzie się w ankiecie na najlepszą postać w grach, jest prawie pewne, że zajmie jedno z trzech pierwszych miejsc.

Widzieliśmy to na własne oczy, gdy Ezio zwyciężył w najlepszej postaci z gry wideo GAMINGBible głosowanie na naszym oficjalnym Instagramie, uważnie obserwowany przez Arthura Morgana z Red Dead Redemption 2 i Kratos z God Of War.

Znowu nie jest to niespodzianką – jest czarujący, wyrafinowany, utalentowany i prawdopodobnie najbardziej zręcznym zabójcą, jakiego świat kiedykolwiek widział. Fani z pewnością nie byli zaskoczeni, gdy ogłoszono wyniki, z których wielu wychwalało Ezio jako KOZZA gier i to, jak bardzo zasłużył na ten tytuł.

„Ezio to bestia” – napisał jeden z użytkowników.

„Ezio i Arthur Morgan to moje ulubione postacie” – dodał inny.

Trzeci napisał: „Gram ACII po raz pierwszy od jakichś dziesięciu lat i wczoraj wieczorem zdecydowałem, że Ezio jest zdecydowanie moją ulubioną postacią z gier wideo.

Miejmy nadzieję, że Ezio powróci w przyszłej grze Assassin’s Creed, czy to jako główny bohater, czy jako mentor innego zabójcy, którego jeszcze nie spotkaliśmy.