Gun For Hire to doskonałe rozszerzenie, w które możesz grać za darmo

Odsuń się, Nicku Valentine – w mieście jest nowicjusz, który desperacko pragnie wywrzeć wpływ, niezależnie od tego, czy jest dobry, czy chory, w Fallout 4: Broń do wynajęcia. W tym wyjątkowym rozszerzeniu Diamond City może nie być wystarczająco duże dla was dwojga.

Wszyscy uwielbiają Nicka Valentine’a z Bethesdy, ale jeśli chodzi o możliwości pracy, pomaganie jego agencji detektywistycznej nie jest zajęciem na pełny etat. Jasne, musisz znaleźć swojego syna Shauna, ale kiedy to się skończy, rozpłyniesz się w nicość, po raz kolejny uratowałeś sytuację.

To jest gdzie Opad 4: Broń do wynajęcia wkracza, by wybawić Cię od codzienności i monotonnego życia. Ten mod ma szeroki zakres, ponieważ początkowo był koncepcją, rozwinął się w coś większego i tym bardziej satysfakcjonującego; zagłębiaj się w zawiłości frakcji, zdobądź maksymalnie trzech zwolenników lub po prostu pływaj po mieście swoim vertibirdem.

Jednak pomimo zawiłości, twórca FlashyJoer chce wyraźnie podkreślić, że ten darmowy dodatek na PC nie jest samodzielnym doświadczeniem. Chociaż zapewnia wiele zadań, ma na celu „wypełnienie luk, a nie dostarczenie całej obejmującej„ historii ”.

Kiedy tylko pustkowie zrobi się zbyt duże, możesz zanurzyć się w swoim biurze, zebrać towarzyszy i zająć się kilkoma zadaniami, aby się odprężyć. Właśnie to Broń do wynajęcia o to chodzi.

Tym z Was, którzy są gotowi podjąć się tego dodatkowego zadania – jakby ratowanie świata nie było już wielkim zadaniem – wystarczy udać się do Diamond City i poszukać „niebieskich drzwi Tardis”. Po znalezieniu własność przechodzi na Ciebie i życie wypożyczonej broni może rozpocząć się na dobre.

Tam są wiele więcej szczegółów na temat tego moda należy rozważyć przed jego zainstalowaniem, dlatego radzimy udać się do NexusMods i przeczytać je wszystkie. Poza tym znajdziesz w nim wszystkie podstawowe informacje na temat Twojej nowej agencji, o których nie wspomnieliśmy (aby nie psuć Ci przyjemności).