Graczy Red Dead Redemption 2 nawiedzonych przez wydarzenie w otwartym świecie, które nie wydawało nam się możliwe

Pomimo przebywania w towarzystwie tego goliata z serii Grand Theft Auto, seria Red Dead Redemption od Rockstar Games również wyróżnia się jako jedna z najlepszych pozycji w branży gier wideo.

Seria rozpoczęła się od liniowej Rewolwer Red Dead w 2004 roku na PlayStation 2 i oryginalną konsolę Xbox. Nie zrozumcie mnie źle, ta gra była świetną zabawą, ale można śmiało powiedzieć, że seria osiągnęła nowy poziom wraz z wydaniem otwartego świata red Dead Redemption w 2010.

Gdy Red Dead Redemption 2 ukazała się w 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One, a później na PC. Kontynuacja ulepszyła swoją poprzedniczkę niemal pod każdym względem. Miała znacznie większy i gęstszy otwarty świat, dłuższą kampanię, więcej działań pobocznych, lepszą grafikę i dużo więcej.

Jednak można by pomyśleć, że po upływie sześciu lat od pierwszej premiery większość graczy odkryłaby wszystko, co jest dostępne w grze Rockstar Games Red Dead Redemption 2. Cóż, mylisz się, jak odkrył niedawno Redditor.

„Nie sądziłem, że coś takiego może się wydarzyć” powiedział Użytkownik Reddita Technical-Text-2236 udostępnia klip przedstawiający zastrzelonego konia. Po zastrzeleniu konia (z jakiegoś powodu) koń upada na ziemię i umiera. Aby być uczciwym wobec użytkownika Reddita, który zamieścił klip, odpowiedział on na komentarz, w którym stwierdził, że koń został postrzelony przypadkowo (najwyraźniej). Wątek wciąż był pełen zszokowanych komentarzy, nawiedzanych przez zastrzelenie konia, i nie winię ich.

Jednak gdy koń upadł na ziemię, aby umrzeć, NPC znajdujący się na wierzchu konia został uwięziony pod spodem, z którego próbował się uwolnić, a następnie również umarł. Śliczny. To z pewnością mały szczegół, ale taki, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem Red Dead Redemption 2i wygląda na to, że żaden z nich nie ma zbyt wiele z wątku Reddit.

Red Dead Redemption 2 jest już dostępny na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jest także wstecznie kompatybilny z PlayStation 5 i Xbox Series X/S.