Gracze Xbox znajdują łatwy sposób na zdobycie darmowego kredytu w sklepie

Microsoft Rewards to świetny program, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chcesz w końcu zdobyć darmowe środki Xbox.

Jestem pewien, że wiesz, że możesz zdobywać punkty na wiele prostych sposobów, w tym kupując gry i pakiety DLC w sklepie Microsoft Store, korzystając z określonych ofert, przeprowadzając wyszukiwania za pośrednictwem Bing i uczestnicząc w codziennych i cotygodniowych quizach. Tak, słyszałeś mnie. Możesz zdobyć pięć punktów za samo wyszukanie czegoś w Bing. Te punkty wkrótce się kumulują i możesz, jeśli chcesz, zamienić je na środki do wydania w sklepie Xbox na nowe gry lub sprzęt w sklepie Microsoft Store.

Jeden z quizów, za pomocą których możesz zdobywać punkty, znajduje się na stronie głównej Bing i użytkowniku Reddit Avalontrick trafił na subreddit r/MicrosoftRewards, aby pomóc innym zbieraczom punktów i wydobyć tę ciekawostkę na światło dzienne. Quiz Bing zazwyczaj składa się z kilku pytań. Weź udział, a zgarniesz więcej punktów Rewards.

Odpowiedzi są zazwyczaj łatwe do odgadnięcia lub można je znaleźć za pomocą szybkiego wyszukiwania w Internecie. Jak pokazał avalontrickster, zazwyczaj są one również publikowane na Reddicie za pośrednictwem innego rodzaju punktów zbierających, jeśli chcesz „oszukać” i po prostu odebrać nagrodę.

To nie jedyne wskazówki, które użytkownicy znaleźli w tym tygodniu. Pozostałe pozdrawiam Moja przyjaciółka Świnka Peppa. W ramach subskrypcji Xbox Game Pass możesz najwyraźniej zdobyć doskonały wynik gracza wynoszący 1000 w zaledwie około półtorej godziny, co sprawia, że ​​wielu subskrybentów Game Pass gromadzi się tam w poszukiwaniu łatwych nagród. Doceniam ten pośpiech.