Gracze Xbox zdumieni darmowym pobraniem niespodzianki z 10 września

Gracze Xbox mogą już teraz utknąć w jednej z najbardziej niedocenianych gier wideo roku 2022. Ogłoszenie pojawiło się niespodziewanie, a co więcej, dla większości właścicieli Xbox będzie bezpłatne.

Jeśli posiadasz subskrypcję Xbox Game Pass, możesz zdobyć tę grę Trochę do windy od 15 lutego bezpłatnie. Na Steamie ma ocenę 9/10, co czyni ją naprawdę cudowną grą, która zdecydowanie jest warta Twojego czasu i uwagi.

Trochę w lewo to absolutnie zachwycająca gra logiczna, w której otrzymujesz serię łamigłówek o niskich stawkach. Wiele łamigłówek nawiązuje do profesora Laytona i ma wiele rozwiązań nagradzających nieszablonowe myślenie.

Trochę w lewo to przytulna gra logiczna, w której sortujesz, układasz i organizujesz przedmioty gospodarstwa domowego w przyjemne układy, jednocześnie wypatrując psotnego kota mającego skłonność do chaosu.” czyta opis gry na Steamie.

„Sprawdź tę zabawną i intuicyjną łamigłówkę zawierającą ponad 100 satysfakcjonujących bałaganów do uporządkowania.”

To gra, którą osobiście poleciłbym każdemu, kto szuka odpoczynku od zgiełku hałaśliwych gier akcji AAA, więc jeśli szukasz zmiany tempa, upewnij się, że nie przegapisz tej gry, gdy pojawi się na Xbox Game Pass za kilka tygodni.