Gracze Xbox, możecie teraz zwiększyć prędkość pobierania w jednym bardzo prostym kroku

Obecnie trwają prace nad nową aktualizacją dla konsol Xbox, która jest testowana przez znawców i drastycznie zwiększy prędkość pobierania nawet podczas grania w gry.

Krążą również pogłoski, że firma nie będzie już w przyszłości produkować konsol Xbox, choć podobno te pogłoski zostały zdementowane.

Mając to na uwadze, skupmy się na czymś bardziej pozytywnym niż upadek marki Xbox, czyli nowej, słodkiej aktualizacji, która drastycznie skróci czas pobierania na Xbox Series X/S.

Wcześniej, gdy pobierałeś grę lub aplikację na konsolę, prędkość pobierania była większa, jeśli nie miałeś otwartych żadnych gier. Nadal możesz grać w coś podczas instalacji, ale zajmie to nieco więcej czasu, niż gdybyś zostawił konsolę samą.

Insider IdleSloth przeprowadził kilka testów nowej aktualizacji i mówi „Gry są teraz pobierane z szybkością 380 MB/s podczas działania gier.” Stanowi to wyraźny kontrast w stosunku do ślimaczego tempa 40–80 Mb/s, które występowało wcześniej, i niedaleko prędkości pobierania, gdy nie grasz w grę, która wynosi średnio około 480 Mb/s.

Krótko mówiąc, będziesz chciał pobrać tę aktualizację tak szybko, jak to możliwe, ponieważ wygląda na to, że czasy spokojnego siedzenia i obserwowania zapełniającego się paska pobierania wreszcie się skończyły. Biorąc to pod uwagę, w zależności od wiadomości udostępnionych dziś wieczorem, wielu może zamiast tego chcieć przejść na PlayStation.