Gracze Xbox mogą teraz zdobyć duży darmowy bonus

To był ciężki tydzień dla Xbox. Od czasu kontrowersji wokół tego, że Xbox stał się marką wieloplatformową, mówienie, że jesteś fanem Xbox, to jak deklarowanie, że zabijasz kocięta – nie chcesz tego robić. Nie krzywdź też cennych kociąt.

Fani wpadli we wściekłość, sprzedając swoje konsole Xbox na znak irytacji, którą Microsoft prawdopodobnie nie przejmował się zbytnio, ale mimo to podjęto stanowisko. Jakby tego było mało skazy na nazwie Xbox, podział wywołany pojawieniem się Halo na PlayStation tylko pogłębił niechęć do marki.

Krótko mówiąc, był to tydzień, o którym Xbox chciałby zapomnieć.

Ale w ciemności zawsze można znaleźć światło, a ci, którzy desperacko chcą pozostać wierni aż do gorzkiego końca, szukają odrobiny nadziei; mam nadzieję, że właśnie znaleźli. Gracze, którzy jeszcze nie odwrócili się od konsoli Xbox, mogą uzyskać dostęp do darmowego bonusu, który jest wart potencjalnego bólu serca związanego z utratą konsoli Xbox, jaką znamy.

Z okazji Paramount+ Aureola sezonie drugim fani Xbox mogą skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej usługi przesyłania strumieniowego za darmo, zamiast płacić 5,99 USD miesięcznie. Jeśli jesteś subskrybentem Game Pass Ultimate, możesz cieszyć się 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym – wystarczy zarejestrować się, aby wykupić plan Paramount+ Essential lub Showtime i gotowe.

Nie, nie będziesz nagle mówić płynnie po francusku, ale ty będzie móc zobaczyć „imponujący” powrót serii, dla której wszyscy uważali, że to już koniec. Chyba to wystarczy, żeby napięta atmosfera nieco opadła…?

Zanim każdy użytkownik Xbox spróbuje odblokować tę bezpłatną ofertę, musimy jasno powiedzieć, że jest ona przeznaczona wyłącznie dla graczy z USA. Jako graczy z Wielkiej Brytanii zasmuca nas ta informacja, choć nasze uczucia nie są w stanie zmienić faktów.

Warto również zauważyć, że Twoja subskrypcja Paramount+ zostanie automatycznie odnowiona po zakończeniu okresu próbnego, co oznacza, że ​​zostaniesz obciążony opłatą, jeśli nie anulujesz subskrypcji przed upływem bezpłatnych 30 dni.