Gracze Steam, dzisiaj macie ostatnią szansę na pobranie mnóstwa darmowych gier

Wielki Next Fest Steam, podczas którego zaprezentowano setki nadchodzących gier w formie grywalnych wersji demonstracyjnych, dobiega końca. Musisz się pospieszyć, jeśli jest coś, w co chcesz zagrać, a jeszcze się za to nie zabrałeś.

Mamy nadzieję, że udało Ci się obejrzeć niektóre z najważniejszych wydarzeń lub coś, na co czekałeś z niecierpliwością. The Następny Festyn to idealny moment, aby spróbować dodać nowe gry do swojej listy życzeń. A jeśli jeszcze w nic nie grałeś, to zacznij to robić!

Niezależnie od tego, jaki masz gust w grach, na festiwalu wersji demonstracyjnych znajdziesz coś dla siebie. Widzieliśmy gry typu roguelike, MetroidVanias, gry strategiczne i horrory, które z pewnością mrożą ci krew w żyłach. Daliśmy już Ci dziesięć najlepszych propozycji z festiwalu, ale ponieważ jest tak wiele perełek do wypróbowania, pobierz je teraz, zanim znikną.

Rotwooda to kreskówkowa bijatyka pełna uroku i humoru, stworzona przez studio Klei Nie głoduj. Jeśli to nie twoja sprawa, być może wolisz grę planszową anime Impreza astralnaco z pewnością da Impreza Mario uciekaj po pieniądze i przenieś szaleństwo gier planszowych na PC.

Dzieci Słońca to zwariowana strategiczna gra akcji, która łączy styl komiksowy ze wspaniałymi krajobrazami i mnóstwem akcji. Jeśli chcesz surrealistycznej i zachwycającej MetroidVania, nie szukaj dalej Ultra, czyli psychodeliczna podróż pełna odważnych kolorów i unikalnych cech. Być może w tym zabieganym życiu naprawdę potrzebujesz słodyczy i przytulności? Następnie pobierz Droga Minami i rozkoszuj się pastelową słodyczą.

Kto wie, kiedy powróci Next Fest. Steam ma tendencję do organizowania festiwalu kilka razy w roku i jest to świetna okazja, aby zobaczyć, co się dzieje na PC. Wejdź na Steam i pobierz wersje demonstracyjne, póki jeszcze możesz.