Gracze Skyrim zdumieni „rozległym” ukrytym lochem, którego prawdopodobnie nigdy nie widziałeś

Oh Skyrima, nasz kochany przyjaciel. To prawdziwy dowód na wszystko, co Bethesda osiągnęła dzięki tej grze: ponad dziesięć lat po jej wydaniu wciąż czerpiemy z niej tyle samo radości, co wtedy, gdy została ona wydana.

Wszyscy cierpliwie, a może niecierpliwie czekamy The Elder Scrolls VI. Jednak powszechnie wiadomo, że do premiery jeszcze daleko. Programiści z Bethesdaan nadal ciężko pracują nad wsparciem Pole Gwiazd. Jeszcze w tym roku Rozbita przestrzeń ekspansja spadnie, a ponadto wiemy, że trwają prace nad nowymi funkcjami, takimi jak mapy miast. Słoń w pokoju jest taki, że istnieje również plotka o porcie PlayStation po ostatniej porażce strategii Xbox. Minie sporo czasu, zanim The Elder Scrolls VI staje się głównym celem Bethesdy. W międzyczasie musimy po prostu grać ponownie Skyrima i tak się składa, że ​​jeden z fanów właśnie dokonał niesamowitego odkrycia.

Użytkownik Reddita, TheOriginalWeirdo, odwiedził tę witrynę, aby zapytać o tajne obszary, które mógłby sprawdzić podczas nadchodzącej rozgrywki. Odpowiedzią był cjdoyle14 z„Nie jestem pewien, gdzie to jest, ale pod chatą w lesie znajduje się jeden z największych (nie cytuj mnie) lochów w grze. WIERZĘ, że (to) jest w Lesie Falkret, ale nie jestem pewien. Wiem jednak, że istnieje.” Chociaż użytkownik nie wspomniał o kilku szczegółach, stąd „nie cytuj mnie”, zrobiłem to, ponieważ był to doskonały krzyk.

To, o czym mówi cjdoyle14, to Pinewatch. Jako etmid dodany„Jeśli masz Hearthfire, to dosłownie 20 metrów od Lakeview Manor. Zgadzam się, zdecydowanie niesamowity loch, który jest rozległy. Warto to sprawdzić.

Jeśli szukasz innych sugestii, po prostu skomentuj napisał„Na południowej stronie Kruczej Skały, na szczycie ściany na piasku, znajduje się mały właz. Mała jaskinia do odkrycia”, podczas gdy jeden z użytkowników skomentował„W dokach Wichrowego Tronu w magazynie Kompanii Handlowej Wschodniego Imperium możesz rozpocząć zadanie. Przeniesie Cię na wyspę, której nie ma na mapie świata. Na wyspie jest gang bandytów. To całkiem fajne, w większości nieznane zadanie.” Założę się, że coś w tym jest nitka nie musisz jeszcze odkrywać. Czerp inspirację i biegnij.