Gracze Skyrim zdumieni niesamowitą, ukrytą misją po 10 latach

The Elder Scrolls VI niestety jeszcze daleko, więc to dobra praca, przy której wciąż jest mnóstwo dobrej zabawy Skyrima ponad dziesięć lat po pierwszym wydaniu.

Chwila Pole Gwiazd wypuszczona w zeszłym roku, nadal pozostaje głównym przedmiotem zainteresowania Bethesdy. The Rozbita przestrzeń dodatek ma się ukazać w nadchodzących miesiącach, a ponadto wiemy, że wkrótce pojawi się kilka bardzo oczekiwanych funkcji, w tym dodanie map miast. Mając to na uwadze, minie trochę czasu The Elder Scrolls VI staje się głównym celem studia. Mówiłem to już wcześniej i powtórzę jeszcze raz, dzięki Bogu Skyrima to dar, który wciąż daje. Oferując znakomitą regrywalność i jedną z najlepszych społeczności moderskich, Skyrima jest dziś tak samo lubiany, jak w 2011 roku – a jeśli masz zamiar rozpocząć nową grę, być może zechcesz sprawdzić to ukryte zadanie.

Użytkownik Reddita, IRuinYourPrompt, odwiedził witrynę, aby zapytać, które „ukryte” lub „niejasne” zadania mogły przeoczyć i, oczywiście, Skyrima fandom przyszedł z gwiezdną sugestią. „Zadanie Kompanii Wschodniocesarskiej zlecone przez Strażnika w dokach to zadanie, które z pewnością zostanie przeoczone” zasugerował Gloomy-Helicopter113, zdobywając ponad 2900 głosów „za”. „Przez całą dekadę nie wiedziałem, że to zadanie istnieje” odpowiedział Goldman250, będąc jednocześnie sadystycznym buddystą dodany„To samo, co jest szalone, biorąc pod uwagę, jak trudna jest misja”.

To wspaniała misja, którą warto sprawdzić, jeśli jeszcze się na nią nie natknąłeś. Zadanie zatytułowane „Rise in the East” ujawnia, że ​​Kompania Wschodniocesarska ma problemy z utrzymaniem swojego biura w Wichrowym Tronie z powodu grupy piratów zwanych Krwawymi Horkerami. Zgadłeś. Twoim zadaniem jest ich zamknięcie i przywrócenie pokoju.

Zadanie zabierze Cię do lokalizacji poza mapą, co jest ekscytującą perspektywą, jeśli myślisz, że widziałeś to wszystko Skyrima ma do zaoferowania. Rozpocznij kolejną rozgrywkę.