Gracze Red Dead Redemption 2 mogą teraz bezpłatnie rozegrać prawie 50 nowych misji bandytów

Red Dead Redemption 2 to zapadające w pamięć przeżycie, zwłaszcza ze względu na ból serca, który musimy znieść, aby odkryć całą jego cudowną treść. Chociaż ból jest tego wart dla ogólnego doświadczenia, następuje gorzko-słodka świadomość, że główna historia jest ukończona i musimy znaleźć inną grę, w którą możemy zagrać.

Każdy, kto gra w tę grę od dłuższego czasu, wie, że istnieje wiele modów rozszerzających podstawowe wrażenia, a jeden z nich pozwala graczom cieszyć się około 50 nowymi misjami. A co najważniejsze, jest to bezpłatne.

„Bandit Hideouts 1.19” to dodatek oferujący „105 kryjówek bandytów, 31 miejsc zasadzek” z „bandą bandytów”, która jest zdecydowana ścigać cię konno w klasycznej przygodzie Rockstar. Wszystko to brzmi ekscytująco i jest dokładnie tym, czego potrzebują gracze, gdy wyczerpali wszystkie inne misje.

„Jestem tu nowy i muszę powiedzieć WOW! To niesamowite, masz naprawdę spore umiejętności, stary. Nigdy wcześniej nie korzystałem z modów, ale na pewno wypróbuję Twój. To wygląda na świetną zabawę. Dziękuję” – powiedział jeden z graczy, który zrobił wrażenie po obejrzeniu rozgrywki z modem w akcji.

Inny powiedział: „Ten mod jest naprawdę dobry! Przetestowałem to teraz i okazało się, że jest naprawdę dobre! Niech Bóg błogosławi twórcę tego moda.”

Jeśli nie masz ochoty na więcej wybryków związanych z bronią palną podczas rozgrywki, możesz zamiast tego zdecydować się na rozszerzenia o spokojniejszym usposobieniu, aby całkowicie zmienić sposób RDR2 czuje. Możesz też poszukać jajek wielkanocnych związanych z przyszłością Jacka Marstona i zobaczyć, co stało się z chłopcem po śmierci ojca – to nie jest to, co myślisz!

Jest mnóstwo sposobów na zabawę Red Dead Redemption 2, Nic dziwnego, że sześć lat później nadal uważa się ją za kultową, wspaniale wyglądającą grę. To tytuł, do którego zawsze wracamy pomiędzy nowościami, zwłaszcza ze względu na wszystkie niesamowite modyfikacje.