Gracze PlayStation, w tym miesiącu możecie zdobyć ponad 400 godzin nowych bezpłatnych gier

Gry Playstation Plus Extra z tego miesiąca pojawią się w przyszłym tygodniu, 20 lutego, i jeśli zagrasz w nie wszystkie, zapewnią ci zajęcie na ponad 400 godzin.

Assassin’s Creed: Valhalla w tym miesiącu do usługi dołączy osiem innych gier, w tym; Need For Speed ​​Unbound, The Outer Worlds, Tales Of Arise, LEGO Jurassic World, LEGO Worlds, Roguebook, Rogue Lords i w końcu, Opowieści Zestirii.

Choć niektóre z nowych dodatków nie są najciekawszymi grami, jakie do tej pory dodano do PlayStation Plus Extra, kryje się w nich kilka ukrytych perełek. Dodatkowo przeprowadziliśmy obliczenia i możemy potwierdzić, że w tym wyborze dostępnych jest ponad 400 godzin treści bez dodatkowych kosztów, co według nas wydaje się całkiem niezłą ofertą.

Fani również są zadowoleni ze składu, w tym jednego użytkownika PlayStation powiedzenie: „Do diabła, tak Światy Zewnętrzne I Opowieści Powstania. Dwie gry, w które naprawdę chciałem zagrać.” Inni chwalili dodatek Assassin’s Creed, mówiąc: „Wow, fajnie, nigdy nie grałem Walhalladobry!”

Niektórzy uważają to również za obiecujący znak nadchodzących wydarzeń, zwłaszcza że niektóre z ostatnich aktualizacji PlayStation Plus były absolutnie fatalne, jeśli chodzi o dobre gry. Jeden z użytkowników powiedział: „Szczerze mówiąc, świetny skład. Pokazałem przeciek znajomemu i pomyślałem: „Nie wierzę w ten wyciek, biorąc pod uwagę ostatnio standardy PS+ Extra”, dlatego naprawdę mnie to zaskoczyło”.

Sytuacja fanów PlayStation zdecydowanie wygląda pomyślnie i w zależności od dzisiejszego ogłoszenia Xbox, w nadchodzących miesiącach na konsolę może pojawić się jeszcze więcej gier.