Gracze PlayStation Plus mający obsesję na punkcie darmowych gier, które pochłaniają życie

Nie ma nic lepszego niż zanurzenie się w grze wideo ze wspaniale stworzonym światem, zwłaszcza gdy w tę grę można grać bez dodatkowych kosztów, takich jak temat dzisiejszej dyskusji.

Nie ma znaczenia, który poziom subskrybujesz, PlayStation Plus firmy Sony to prezent, który wciąż daje, oczywiście pod warunkiem, że nadal płacisz opłatę subskrypcyjną. W sumie dostępne są trzy poziomy: Essential, Extra i Premium. Im wyższy poziom subskrypcji PS Plus, tym więcej gier będzie dostępnych. Jednak wszystkie poziomy będą miały dostęp do ekskluzywnych zniżek, DLC i nie tylko na PlayStation.

W tym tygodniu na Reddicie gracze dyskutowali o tytułach, które pochłonęły ich życie bardziej niż jakikolwiek inny, a w dyskusji pojawiła się niezależna gra opracowana przez Mobius Digital i opublikowana przez Annapurna Interactive to bogata w historię niezależna przygoda science-fiction, Zewnętrzne Dzicze.

„Nazwana grą roku 2019 przez Giant Bomb, Polygon, Eurogamer i The Guardian, Zewnętrzne Dzicze to doceniona przez krytyków i wielokrotnie nagradzana tajemnica otwartego świata, opowiadająca o Układzie Słonecznym uwięzionym w nieskończonej pętli czasu” – czytamy w opisie gry.

„Jaka jest najbardziej pochłaniająca życie gra w PlayStation Plus?” spytał Redditor Skulllnbonez. „Szukałem czegoś, w co mógłbym się wciągnąć. naprawdęlubiłem Zabij Iglicę I Osoba 5. Ciekaw jestem, jakie gry byście polecili.”

Zewnętrzne Dzicze zmienia życie” – powiedział Sad-Programmer-9653. „Zewnętrzne Dzicze to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono” – odpowiedział WoWthenandNoW.

Wątek był oczywiście pełen innych życiodajnych rekomendacji, takich jak ta z SFW1921, która brzmiała: „Jeśli lubisz Zabij Iglicę koniecznie musisz zagrać Napis” Lub „Cywilizacja 6 i to nawet nie jest blisko. Jeśli pozwolisz tej grze się wciągnąć, nie stracisz równowagi” – wykrzyknął averyfinefellow.

„To oczywiście kwestia subiektywna, ale dla mnie tak Strand Śmierci. Coś bardzo kuszącego w sprawdzaniu, ile ładunku mogę unieść i próbie zbudowania wszystkich dróg i tym podobnych. Nie jest to gra dla każdego i jest to całkowicie w porządku, ale jeśli jesteś jedną z osób, dla których ta gra jest przeznaczona? Wciągnie cię jak nikt inny” – wyjaśnił Wungoos.

Zewnętrzne Dzicze jest już dostępny na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Zewnętrzne Dzicze jest obecnie dostępna także w PlayStation Plus Extra i Premium.