Gracze PlayStation mogą teraz ubiegać się o darmowe środki w sklepie, bez żadnych zobowiązań

Wzmianka o dodatkowych środkach w sklepie PlayStation wystarczy, aby wzbudzić zainteresowanie każdego gracza PS – zdobycie takiego kredytu nie jest tanie ani łatwe, więc szansa na zdobycie go za mniej niż zwykle jest zawsze kusząca.

Aby zdobyć ten konkretny bonusowy kredyt PlayStation, musisz trochę poszperać w Internecie i wydać trochę pieniędzy. Na szczęście nie ma żadnych zobowiązań ani przeszkód, przez które można przeskoczyć: po prostu postępuj zgodnie z tym, co ci powiedziano, a „pieniądze” są Twoje. Nic nie jest ukryte, co mogłoby cię złapać.

Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do Currys i użyć kodu „PS15”, aby otrzymać środki w sklepie PS po obniżonej cenie.

Zapewniamy, że nie jest to drastyczna zmiana kosztów, ale każda drobnostka pomaga, jak powtarza nam Tesco, a niższe koszty łagodzą poczucie winy z powodu wydawania groszy na gry. Poza tym, czy nie jest miło otrzymać bezczelny bonus bez konieczności posiadania PS Plus?

Kogo oszukuję – nikt z nas nie czuje się źle, kupując gry. Mimo to, biorąc pod uwagę liczbę wypuszczanych na rynek hitów, dobrze jest skorzystać z wszelkich wskazówek dotyczących oszczędzania pieniędzy, aby dać odpocząć naszym rachunkom bankowym.

Z grami takimi jak Do świtu uzyskanie bardzo potrzebnego ulepszenia grafiki w jego ponownym wydaniu, które sprawi, że szczypanie grosza będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące, gdy będziesz mógł kupić tak fantastyczną grę typu horror, wiedząc, że po drodze zaoszczędziłeś.

Ponadto, jak sugeruje IGN UK Deals na Twitterze, możesz wykorzystać swój kredyt w sklepie ze zniżką, aby następnie kupić nową grę, kontynuując w ten sposób cykl bonusów ze zniżkami na całym świecie.

W chwili pisania tego tekstu nie mogliśmy poznać żadnych szczegółów dotyczących zakończenia tej umowy, co, miejmy nadzieję, oznacza, że ​​będzie obowiązywać przez jakiś czas. Mimo to, dla bezpieczeństwa, każdy gracz chcący zdobyć dodatkowe środki w sklepie powinien to zrobić raczej wcześniej niż później.