Gracze PlayStation mogą grać w Baldur’s Gate 3 za darmo, ale musisz się spieszyć

Czy chcesz mieć szansę zagrać w jedną z najlepszych gier 2023 roku? Oczywiście, że tak, dlaczego nie miałbyś tego zrobić? Wrota Baldura 3 jest arcydziełem. To gra RPG, która ma tak wiele możliwości i możliwości, że naprawdę budzi podziw.

Kiedy gracze opowiadają o tym, jak przeżyli zupełnie inną rozgrywkę, nie mylą się. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które grały Wrota Baldura 3 i każdy z nich był innym bohaterem, podejmował inne działania, romansował z innym członkiem drużyny. To tak ogromne przeżycie, że po prostu musisz w to zagrać. Na szczęście, jeśli jesteś abonentem PlayStation Plus, możesz zagrać w tę niesamowitą grę przez dwie godziny.

Aby grać, wystarczy mieć subskrypcję PlayStation Plus Premium. To takie proste. Uruchom konsolę PlayStation 5 i zajmij się tym już teraz. To mnóstwo czasu, aby zobaczyć, co oferuje gra. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby poznać sedno historii i poznać niektórych znakomitych członków drużyny.

Możesz pomyśleć, że dwie godziny to za mało, skoro ukończenie pełnej gry może zająć setki godzin, i będziesz mieć rację, dlatego powinieneś po prostu kupić ją po zakończeniu okresu próbnego. Chociaż te dwie godziny dadzą ci szansę na rozegranie kilku świetnych scenariuszy walki, a walka jest naprawdę wyjątkowa. To tak, jakby ktoś dał ci pudełko z zabawkami pełne opcji, a ty możesz po prostu z nimi pokombinować i zobaczyć, co się sprawdzi.

Oczywiście możesz spędzić większość z tych dwóch godzin po prostu grając z kreatorem postaci, co samo w sobie może być próbą gry. To tylko ponad 300 słów, w których mówię „zagraj w tę cholerną grę!” Ale jeśli mnie nie posłuchacie, to powinniście posłuchać recenzji Ewana.