Gracze PlayStation desperacko pragną nowej trylogii Uncharted

Nie jest tajemnicą, że Naughty Dog’s Niezbadany seria jest tam z niektórymi świetnymi. Jednak wraz z wydaniem ostatniej części w 2016 roku i zakończeniem, niektórzy fani desperacko pragną kilku kolejnych tytułów z serii przygodowych gier akcji.

Po raz pierwszy wydany w 2007 roku wraz z pojawieniem się Niezbadany: Fortuna Drake’a, Przygodowa seria akcji studia Naughty Dog opowiada historię Nathana Drake’a, poszukiwacza skarbów, którego często porównuje się do męskiej Lary Croft. Biorąc pod uwagę, że gra doczeka się trzech kolejnych głównych części oraz kilku spin-offów, dodatków DLC, a nawet filmu, można śmiało powiedzieć, że zrobiła na niej spore wrażenie.

Jednak wraz z wiadomością, że w 2016 r Niezbadane 4 oznaczałoby koniec serii, fani byli zdruzgotani, ale pomimo tej wiadomości nie powstrzymało ich to od wzywania do więcej.

Jeden z takich fanów udał się w tym tygodniu do r/PS5, aby zapytać, czy ktoś jeszcze byłby zainteresowany grą Niezbadany tytuł na PlayStation 5. „Po pierwsze, to wszystko jest hipotetyczne. Nie spodziewam się, że Naughty Dog powróci Niezbadany i wiem, że prawdopodobnie po prostu ruszyli dalej” – napisali. „Ale gdyby to była twoja decyzja, czy chciałbyś jeszcze jedną Niezbadany gra na PS5?

Szczerze nie chcę Niezbadane 5 ponieważ uważam, że historia zakończyła się w najdoskonalszy sposób i należy na tym zakończyć, nie psując jej. Ale jednocześnie nie miałbym nic przeciwko innej grze takiej jak Zaginione dziedzictwo, bardzo mi się podobało. Ale może tym razem będzie to znacznie większa gra. Niezbadany zasługuje na ostatnią przejażdżkę.

Jak można się spodziewać, wielu fanów zgodziło się z jednym stwierdzeniem: „Chcę jednego co roku, nie obchodzi mnie, co ktoś powie”. Jednak wielu zgadza się, że historia Nathana Drake’a miała idealne zakończenie, więc gdyby było inne Niezbadany gra powinna powitać zupełnie nowego bohatera.

„Rozgrywka Utracone dziedzictwo dały mi pewność, że mogą to zrobić Niezbadany bez Nathana Drake’a” – napisali. „Ta formuła nie jest przestarzała, a widok ich w Indiach zapierał dech w piersiach. Naughty Dog miałby kolejny wpis. Podpisz mnie do cholery”.

Pomimo tego, że Naughty Dog pozornie „skończył” z Niezbadany franczyzy, niemożliwe może się wydarzyć i nie oszukujmy się, mnóstwo fanów będzie na to czekać.