Gracze narzekają, że konsola PlayStation 5 do pobrania za darmo nie wygląda wystarczająco ładnie

Zanim zaczniemy, chciałbym bardzo wyraźnie powiedzieć, że zdecydowanie nie jestem osobą, która uważa, że ​​należy po prostu zaakceptować to, co się otrzymuje, bez narzekania. Wszystko powinno być otwarte na krytykę! Ale kiedy krytyka zamienia się w czepianie się? Wierzę, że dzisiaj znaleźliśmy tę linię.

Zupełnie nowa konsola PlayStation 5 do pobrania za darmo, która tak naprawdę nie wymaga PlayStation Plus, wywołała skargi niektórych fanów. Dlaczego? Najwyraźniej nie wygląda to wystarczająco ładnie. Kurwa.

Tyle że po zagraniu w wersję demo różni gracze narzekali, że gra wygląda bardziej niż trochę szorstko na krawędziach.

Jak cętkowany przez Gamesradar, Twitter i Reddit mają swój udział w postach, które wzywają Odrodzenie Final Fantasy VIIgrafika, a wielu twierdzi, że nie wygląda wystarczająco dobrze, jak na grę na PlayStation 5.

Jeden użytkownik Twittera napisał: „Czy to tylko ja, czy (Odrodzenie Final Fantasy VII) demo wygląda naprawdę źle? Jakość tekstur jest bardzo zła, cały czas pojawiają się wyskakujące okienka i dużo połysku na bardzo drobnych szczegółach. Najwyraźniej ta gra została stworzona dla PS5 i nie jest to tylko „remake”. Czy to jest poprawne?”

„W wersji demonstracyjnej zauważyłem kilka kiepskich tekstur i modeli” – jeden z użytkowników Reddita napisał w dłuższym kawałku. „Nie jestem tym zszokowany, biorąc pod uwagę obecnie widoczny zakres gry i ograniczenia silnika, ale i tak nie mogę powstrzymać się od lekkiego przygnębienia z tego powodu. Najwyższa odległość odcięcia kaskady map cieni to kolejny bolesny punkt .”

Warto oczywiście zaznaczyć, że wersje demonstracyjne rzadko kiedy świadczą o ostatecznej jakości gry. Wiemy również, że grafika nie tworzy ani nie psuje gry, niezależnie od tego, jak zasadna może być krytyka taka jak powyższa.

Przez wszystkie konta, Odrodzenie Final Fantasy VII ma być ogromną, rozległą grą RPG z otwartym światem. Tak długo, jak fabuła, rozgrywka i postacie będą prawidłowe, jestem pewien, że wszyscy będziemy w stanie przeoczyć wszelkie mniejsze problemy w dziale wizualnym.