Gracze na PlayStation, Xbox i PC mogą teraz zdobyć duży gratis bez subskrypcji

Martwy w świetle dziennym gracze na PlayStation, Xbox i PC mogą bez żadnych zobowiązań wymienić kod na bezpłatną walutę w grze.

Dla nieświadomych, Martwy przez Daylightat to gra survivalowa PvP, w której drużyna ocalałych stawia czoła szalejącemu zabójcy. Zyskał rozgłos na przestrzeni lat dzięki wielu kolaboracjom ze znanymi ikonami horroru z filmu, telewizji i gier, w tym Dziwniejsze rzeczyResident Evil i Evil Dead.

Za udział w jednym z wydarzeń w grze, zwanym Karnawałem, twórcy gry oferują za darmo 240 000 punktów krwi i 24 fragmenty Rift. Ta waluta w grze służy do ulepszania ocalałych/zabójców i odblokowywania różnorodnych treści, które pomogą Ci w meczach online.

Oprócz tego, że jesteś całkowicie darmowy, nie musisz nawet brać udziału w wydarzeniu, aby odebrać nagrody. Kod podany przez dewelopera będzie działał na Xbox, PlayStation i PC niezależnie od tego, w ile części gry grałeś, więc jest to oferta, której nowi gracze nie będą chcieli przegapić.

W innych wiadomościach, Martwy w świetle dziennym trafiło na pierwsze strony gazet z zupełnie innego powodu w zeszłym tygodniu, kiedy jeden z deweloperów publicznie podzielił się swoją opinią na ten temat Palworld, gra „Pokemon with guns”, która szturmem podbiła świat i Steam. Deweloper negatywnie wypowiadał się na temat gry, nazywając ją „nudną”, co rozgniewało dużą część Internetu, która bezlitośnie atakowała go za jego opinię.

Wielu uważało jego wypowiedzi za sprzeczne i mówiło o wielu problemach Martwy w świetle dziennym z jakimi borykał się w przeszłości ze względu na rozgrywkę i wydajność.

Tak czy inaczej, nie zmienia to faktu, że jest to świetna okazja dla nowych i powracających graczy. Byłbyś głupcem, gdybyś nie skorzystał z okazji zdobycia góry darmowej waluty w grze bez konieczności robienia czegokolwiek.