Gracze na PlayStation i Xbox mogą teraz pobrać darmową grę bez subskrypcji

Gracze Xbox i PlayStation mogą już teraz zgarnąć darmową grę. Zgadza się, jest jeszcze jedna darmowa gra, która robi rundy, a ta jest jasną i kolorową grą zespołową, pełną napadów i bitew.

Hawked ukazał się w sierpniu zeszłego roku i od tego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Grafika w stylu kreskówkowym nadaje klimat Fortnite, podczas gdy element napadu przypomina w dużej mierze błyskawicę w butelce. Dzień wypłaty 3 I Finały. Hawked jest darmową grą i można ją pobrać już teraz.

„Graj solo lub połącz siły w oddziałach składających się z 2 lub 3 graczy. Walcz z potworami i rywalizującymi Renegatami w wybuchowej walce PvPvE. Zmień swój ekwipunek na potrzeby danego napadu, korzystając z potężnej broni i supermocy.” Hawked to świetna zabawa, a każda runda zamienia się w gorączkowy kaprys o imponujących proporcjach. Wystartowanie gry i znalezienie dużej publiczności zajmuje trochę czasu, ale takie jest obecnie życie gier udostępnianych na żywo.

Jeśli spróbujesz, na pewno znajdziesz interesujące mechaniki i uwydatnisz momenty grania ze znajomymi. Ruch i pęd są najważniejsze, gdy unikasz pułapek i starasz się unikać innych graczy, podczas gdy wszyscy szukają skarbów. Ostatecznie drużyny rywalizują ze sobą w nadziei na zgarnięcie łupu dla siebie, a ty musisz zrobić wszystko, aby powstrzymać inne drużyny.

Jednak nie chodzi tu tylko o inne drużyny, na całej mapie są też potwory i dziwne stworzenia, które strzegą skarbu w jedyny znany im sposób – próbując cię zabić. Zrozumiałe, naprawdę. Miejmy nadzieję, że dzięki temu naciskowi na konsole, Hawked zacznie znajdować szerszą publiczność. W każdej chwili możesz dostrzec potencjał zwiastun i ten przystępny styl graficzny powinien przyciągnąć tych, którzy szukają czegoś innego niż Fortnite do grania.