Gracze na PlayStation 5 mogą w tym tygodniu bezpłatnie zagrać w jedną z największych gier RPG 2024 roku

Choć nie lubię podsycać wojen na konsolach, trudno nie dokonać porównań, gdy okazuje się, że PlayStation oferuje nam jedną z największych gier RPG roku za darmo. Zgadza się, bezpłatny.

PlayStation cieszy się złą sławą, głównie ze względu na to, jak wątpliwa była ostatnio usługa PS Plus. Jednak pomimo rażąco oczywistych problemów, Sony wydaje się oferować swoim konsumentom większą gamę rozkoszy niż Microsoft.

Jest już wiele do przetworzenia, ale Square Enix sugeruje, że Odrodzenie Final Fantasy VII Wersja demonstracyjna może ukazać się jeszcze w tym tygodniu, co oznacza, że ​​fani PS uzyskają dostęp do jednej z najbardziej ekscytujących nowych gier tego roku.

Pomimo posiadania już stanu gry, PlayStation powróci 6 lutego z kolejnym całkowicie poświęconym nowej grze Final Fantasy. W związku z tym wydaje się, że plansza jest nastawiona na to, aby gracze mogli zdobyć grę, nie płacąc za nią początkowo – trochę tak, jak Silent Hill: Krótka wiadomość został nieoczekiwanie udostępniony za darmo.

Już to wiemy Odrodzenie Final Fantasy VII będzie ogromną grą ze względu na sam jej ogromny rozmiar pliku. To, w połączeniu z otaczającym go szumem, oznacza, że ​​nadchodzący tytuł trudno zignorować, nawet jeśli nie jesteś graczem PS.

Na razie nie ogłoszono, że będzie dostępne bezpłatne demo. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę fakt, że Square Enix udostępniało w przeszłości wersje demonstracyjne gier Final Fantasy, wydaje się prawdopodobne, że wydawca zrobi to samo ponownie w przypadku gier Final Fantasy. Odrodzenie Final Fantasy VII.

Odrodzenie Final Fantasy VII Premiera odbędzie się 29 lutego, a specjalny komunikat „State of Play” zostanie wyemitowany 6 lutego.