Gracze na PC mogą pobrać 8 bezpłatnych gier, ponieważ Prime przedstawia lutową ofertę

Wszyscy kochamy darmowe gry wideo, w przeciwnym razie po co czytałbyś ten artykuł? Na szczęście, jeśli po to tu jesteś, mamy dla Ciebie wsparcie.

Co miesiąc abonenci Amazon Prime mogą korzystać z Prime Gaming, która nie tylko oferuje serię bezpłatnych gier wideo, które możesz zachować na zawsze, ale także bezpłatne DLC dla takich jak Call of Duty: Warzone, EA Sports FC 24, Pokémony Iść, Cyberpunka 2077 i wiele więcej.

Amazon ogłosił najnowszą partię ośmiu bezpłatnych gier wideo na PC, które można odebrać w lutym 2024 r. i zawiera ona kilka absolutnych hitów. Kolekcja bezpłatnych gier wideo, które możesz teraz odebrać za darmo przez Prime Gaming zawiera klasykę AAA z przeszłości, a także kilka współczesnych ulubieńców niezależnych.

  • „Właśnie odkryłeś klasyczną postapokaliptyczną grę RPG, która ożywiła cały gatunek CRPG. System Fallout SPECIAL umożliwia drastycznie różne typy postaci, podejmowanie znaczących decyzji i rozwój, który zapewnia ci pełną kontrolę. Poznaj zdewastowane ruiny cywilizacji złotego wieku.”
  • „Oryginalny łamacz cegieł powraca z najtrudniejszym wyzwaniem w historii. Przetrwaj tak długo, jak możesz w salonie gier lub podejmij jedno z 50 wyzwań, zbierając po drodze bonusy zmieniające zasady gry.
  • „Dzika podróż przez historię gier wideo, mania Atari to kolekcja mikrogier owinięta zabawną narracją w stylu retro, pełną eksploracji i niespodzianek.
  • Za ramą to barwna, interaktywna fikcja o początkującej artystce, która jest u progu ukończenia ostatniej pracy nadsyłanej do galerii. Relaksujące i wymowne doświadczenie, w które można grać w dowolnym tempie. Zanurz się w panoramicznym świecie pełnym olśniewających kolorów, pięknych, ręcznie animowanych efektów wizualnych i płynnej, łatwej do słuchania ścieżki dźwiękowej.
  • „Strzelaj z daleka lub skubaj z bliska i osobiście w pełnej walki z bossem, unikającej kul wznowieniu klasycznego tytułu Atari z 1982 roku, Yars’ Revenge. Zmierz się z 60 wyjątkowymi spotkaniami z wrogami samotnie lub ze znajomym w lokalnym trybie współpracy.”
  • „Artefakt znaleziony na Ziemi zakłóca życie Susan i zmusza ją do powrotu do przygód. „Lost Lands: Sand Captivity” to gra przygodowa z gatunku Ukryte Obiekty, z mnóstwem minigier i łamigłówek, niezapomnianymi postaciami i skomplikowanymi zadaniami.
  • APICO to wyluzowana gra symulacyjna pszczelarstwa poświęcona hodowli, zbieraniu i ochronie pszczół! Położone w szeregu bujnych środowisk, APICO w unikalny sposób łączy zbieranie zasobów, biologię i minigry pszczelarskie, czerpiąc pomysły z mieszanki prawdziwego i fantastycznego pszczelarstwa i kwiaciarstwa.
  • „Jako ostatnia lisica na Ziemi, Twoje młode potrzebują całej Twojej opieki, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, który powoli się niszczy. Trzeba im pomóc, uczyć i ratować. I nigdy nie należy zapominać, że wymieranie jest wieczne – w prawdziwym świecie i w tym nagrodzonym nagrodą BAFTA 2023 doświadczeniu”.

Tak więc, oto osiem bezpłatnych gier, które odbierzesz i zatrzymasz na zawsze w tym miesiącu, oczywiście pod warunkiem, że subskrybujesz Amazon Prime.