Gracze myślą, że opracowali już GOTY na rok 2024

Może być początek 2024 roku, ledwo zaczęliśmy, ale niektórzy gracze uważają, że znają już „grę roku 2024”.

W tym roku pojawi się kilka tytułów najwyższej jakości i z pewnością jest jeszcze kilka, o których nawet nie jesteśmy świadomi, ale ta gorąco oczekiwana kontynuacja ma je na Reddicie myśląc, że zwycięzca wkrótce nadejdzie. Gra, o której mowa, to Dogmat smoka 2więc czy będzie to kolejna gra RPG, która zdobędzie koronę gry roku?

Trzeba przyznać, że post powstał po części w celu wyśmiania Horyzont Zero Świtu. Wygląda na to, że za każdym razem, gdy wychodzi gra Horizon, dzieli się datą z innym wielkim hitem, który kradnie wyróżnienia na koniec roku. W przeszłości spotykał się z Legenda Zeldy: Breath of the Wild I Pierścień Eldenaoba zdobyły wiele nagród. Teraz wydaje się, że wersja na PC Horyzont Zakazany Zachód dzieli się swoim światłem z Dogmat smoka 2.

Aby być uczciwym, prognoza może nie być odległa. Dogmat smoka 2 to bardzo wyczekiwany tytuł, który zapowiada się na niesamowite przeżycie. Pierwowzór ma rzeszę fanów i często jest wymieniany jako gra niedoceniana. Biorąc pod uwagę rozwój i postęp, jaki widzieliśmy do tej pory w zwiastunach, wygląda to na kolejny hit 2024 roku.

Gry, które zdobywają wiele nagród, to zazwyczaj gry RPG, więc być może Reddit ma rację w tej kwestii. Kolejna duża gra RPG, która odciągnie graczy od wszystkiego, może okazać się tegoroczną Wrota Baldura 3. Biedny Aloy, znów przyćmiony, ale przynajmniej gracze PC mogą grać Horyzont Zakazany Zachód Wreszcie.

Tak czy inaczej, gracze w 2024 roku będą się dobrze odżywiać, a w przygotowaniu wciąż możemy mieć kilka zabójczych tytułów.