Gracze komputerowi mogą teraz pobrać zupełnie nową wersję 10/10 za darmo, bez żadnych zobowiązań

Jeśli korzystasz z komputera PC, nie przegap tej gry „10/10”, którą możesz pobrać za darmo, jednak tylko przez ograniczony czas.

Styczeń dobiega końca, więc dlaczego nie zakończyć tego miesiąca kolejną bezpłatną grą dodaną do Twojej biblioteki. Tym razem nie pochodzi to ze Steam, chociaż nadal możesz znaleźć tam mnóstwo gratisów, jeśli wiesz, gdzie szukać. Tym razem jest to Epic Games oferujące graczom na PC bezpłatną kopię Nieskończony.

Mówiąc najprościej, Nieskończony to urocza gra logiczna, w której gracze kierują fabryką opracowującą zaawansowany technologicznie sprzęt dla kosmitów. W głównej kampanii możesz pokonać ponad 50 poziomów, ale jeśli to nie wystarczy, możesz załadować tryb piaskownicy, aby stworzyć najlepszy obiekt fabryczny.

Jeśli coś zepsujesz i nie zapewnisz odpowiedniej jakości lub ilości swojej pracy, zginiesz, więc będziesz musiał opanować wszystkie dostępne narzędzia, aby wykonać dobrą robotę.

Przyglądając się Recenzje Steama, zobaczysz, że ma ocenę 10/10 i przeważają pozytywne opinie. Gracze chwalili kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb piaskownicy, a wielu uważało, że rozgrywka polega na łamigłówkach z najwyższej półki i wtedy była ona w pełnej cenie.

Obecnie możesz pobrać i zachować grę za pośrednictwem sklepu Epic Games, ale tylko przez ograniczony czas. Oferta wygaśnie 1 lutego i wtedy powróci do pierwotnej ceny.

Gorąco polecamy dodanie tej gry do Twojej cyfrowej kolekcji, to świetna zabawa i na pewno zajmie Ci kilka godzin – a nawet więcej, jeśli masz ochotę wypróbować zawartość sandboxa. Tak czy inaczej, jest to darmowa gra, więc trudno na to narzekać, prawda?