Gracze komputerowi mogą pobrać bezpłatną grę przygodową dotyczącą wydarzeń 9/10 przez ograniczony czas

Odblokowanie drzwi do darmowej gry nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie wiesz, gdzie szukać. Dlatego zawsze mądrze jest przeszukiwać blisko i daleko, aby znaleźć wyjątkowo oceniane tytuły bez równie wyjątkowych cen.

Gracze na PC, którzy szukają przygód i mnóstwa łamigłówek, a ich mózgi nie mogą się doczekać najpełniejszych testów, w związku z czym muszą wnieść tylko największą energię mózgową, nie muszą szukać dalej niż tytuł dostępny w sklepie Epic Games.

Drzwi – paradoks to triumf w rozwiązywaniu zagadek, który zabierze Cię w podróż przez 58 „drzwi-o-ram” w podobny sposób, jak robi to seria The Room, tylko na mniejszą, kompaktową skalę. Na szczęście nie jesteś sam w tej przygodzie, mając u boku podróżującą w czasie Zulę, która pomoże Ci poprowadzić Cię przez wiele płaszczyzn tego dziwnego świata.

Niezupełnie sprzedany Drzwi – paradoks jeszcze? W takim razie pozwól graczom grającym w ten tytuł 9/10 wyjaśnić ci znacznie lepiej niż ja, dlaczego powinieneś delektować się tą grą, póki możesz.

„Puzzle to odpowiedni poziom trudności dla zwykłego gracza, który chce się zrelaksować i odpocząć” – udostępniono w jednej pozytywnej recenzji na Steamie. „Grafika jest piękna. Nie mogę się doczekać Pudła.” Pudła pochodzi od twórców Drzwi – paradoks; jego wersja demonstracyjna została niedawno odtworzona na kanale YouTube CJUGames i zdecydowanie warto ją sprawdzić dla entuzjastów rozwiązywania zagadek.

Inny fan napisał: „Bardzo zabawne i relaksujące. Każda zagadka (drzwi) jest całkowicie niezależna od pozostałych, dlatego możesz w każdej chwili do niej wskoczyć i rozegrać kolejne dwie lub trzy z nich. Jak jedzenie popcornu. Kochamy popcorn i uwielbiamy relaksujące gry logiczne.

Zanim ktokolwiek poczuje się zdezorientowany podczas wizyty w Drzwi – paradoks stronę z ceną dołączoną do zakupu, dzieje się tak dlatego, że gra stanie się darmowa dopiero 1 lutego. Po tym terminie będziesz mieć czas do 8 lutego na pobranie gry za darmo.