Gracze Kill The Justice League zdobędą dużą część darmowych środków w grze

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości gracze otrzymują rekompensatę za słabą premierę gry we wczesnym dostępie w postaci waluty w grze.

W wyniku niefortunnego obrotu spraw, Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości miała fatalną premierę we wczesnym dostępie. Jeśli wydasz dodatkową gotówkę na wersję premium gry, powinieneś móc zagrać w nią już teraz i wreszcie dołączyć do Task Force X w jej misji polegającej na pokonaniu największych bohaterów Ziemi.

Nie poszło jednak gładko, ponieważ Rocksteady Studios musiało tymczasowo zamknąć serwery po odkryciu błędu psującego grę. Nowi gracze ładowali grę po raz pierwszy i odkrywali, że tryb fabularny został już ukończony. Problem został już rozwiązany, ale serwery nie działały przez bardzo długi czas, co doprowadziło do kilku skarg i próśb o zwrot pieniędzy od graczy, którzy zapłacili za grę wcześniej.

Na szczęście ci gracze otrzymują teraz rekompensatę za ten problem w postaci LutherCoins, waluty w grze używanej do zawartości kosmetycznej. Gracze otrzymali 2000 takich monet, co stanowi kwotę około 20 dolarów, co jest całkiem hojną sumą. Waluty w grze można używać do odblokowywania różnych skórek postaci i broni, a także emotikonów, sztandarów i innych przedmiotów o charakterze kosmetycznym.

To, czy zrekompensuje to niedogodności, zależy od graczy, których to dotyczy, ale przynajmniej większość może teraz bez przeszkód wznowić szaleństwo w Metropolis.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości to gra usługowa online, która z czasem będzie aktualizowana o bezpłatną zawartość przez pierwszy rok jej istnienia. Pierwsze rozszerzenie DLC doda nową grywalną postać, Jokera, a także nowe misje, elementy do odblokowania i inne gadżety.

Gra zadebiutuje oficjalnie 2 lutego na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC, ale jeśli kupisz wersję z wczesnym dostępem, możesz zagrać w nią już teraz.