Gracze Hogwarts Legacy wyszli rozczarowani ogłoszeniem DLC

Ostatni piątek, Dziedzictwo Hogwartu fani w końcu otrzymali wiadomość, na którą czekali. Gra otrzyma nową zawartość, hurra.

Jedynym problemem jest to, że Avalanche Software bardzo niejasno określiło, czym jest ta nowa zawartość, obiecując dalsze wieści „w nadchodzących miesiącach”. W oświadczeniu na Twitterze czytamy: „W miarę zbliżania się pierwszej rocznicy Dziedzictwo Hogwartu, Chcieliśmy poinformować naszą społeczność, że Dziedzictwo Hogwartu Ekskluzywna zawartość PlayStation będzie dostępna na innych platformach jeszcze tego lata, wraz z dodatkowymi aktualizacjami i funkcjami gry. Chociaż będziemy musieli cierpliwie poczekać, aby dowiedzieć się, jakie są te aktualizacje i funkcje, w międzyczasie fani okazali swoją irytację z powodu opóźnienia aktualizacji Nawiedzone Hogsmeade DLC.

Nawiedzony sklep w Hogsmeade było DLC opartym na misjach, które ukazało się wyłącznie na PlayStation. Muszę przyznać, że jest to jedno z najlepszych zadań w grze, ze sporą ilością duchów, i jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich Dziedzictwo Hogwartu Fani. Zawsze reklamowano, że DLC ma roczny okres wyłączności, więc gracze na Xbox, Nintendo Switch i PC pomyśleli, że w lutym w końcu będą mogli dołączyć do zabawy.

Dzieje się tak, ponieważ DLC pierwotnie wystartowało w lutym 2023 r. Niestety powyższy tweet potwierdza, że ​​faktycznie wyląduje tego lata. „Czy to nie miało być dostępne rok później, czyli w lutym? Ojej” napisał niezadowolony mały przedszkolak na Reddicie. „Tak, tak pierwotnie powiedzieli. Szczerze mówiąc, jestem trochę szalony” dodany juhesihcaa.

„Lato??? Desperacko czekałem, aż misja stanie się dostępna w lutym.” skomentował lyricalizzy99, z Lord_detleff1 stwierdzając„Moje rozczarowanie jest niezmierzone, a mój dzień jest zrujnowany”. Miejmy nadzieję, że te dodatkowe funkcje sprawią, że warto było czekać.