Gracze Hogwarts Legacy muszą sprawdzić tę właśnie wydaną magiczną grę RPG

Jeśli szukasz swobodnej i uroczej gry RPG, która kieruje Twoim wnętrzem Dziedzictwo Hogwartupotem rozkosz Cauldron Kids: Wezwanie pana Vermicellego może być twoją filiżanką herbaty.

Gdy Dziedzictwo Hogwartu została pierwotnie wydana w lutym 2023 r., stała się jedną z największych gier swoich czasów, otrzymując entuzjastyczne recenzje na całym świecie, a nawet zarabiając więcej niż niektóre filmy o Harrym Potterze. Niestety za Dziedzictwo Hogwartuprzegapił najważniejsze gongi podczas gali The Game Awards i innych ceremonii, głównie ze względu na liczbę świetnych gier wydanych w 2023 roku, takich jak Brama Badlura 3, Alana Wake’a 2, Legenda Zeldy: Łzy Królestwa i wiele więcej.

Opracowany przez niezależne studio Pet Golem Games, Cauldron Kids: Wezwanie pana Vermicellego ma nie tylko magiczny motyw podobny do Dziedzictwo Hogwartuale jego urocza grafika przypomina nieco indie kochanie Dolina Gwiezdnej Rosy. „Jesteś sześcioletnią wiedźmą, a dziś jesteś sam w domu: przewróć dom do góry nogami, graj w gry ze swoją siostrą, ścigaj się do innych wymiarów i oczaruj swojego pluszaka w tej uroczej, krótkiej narracyjnej grze RPG!” czyta opis w sklepie Steam.

Cauldron Kids: Wezwanie pana Vermicellego ma krótki czas odtwarzania, wynoszący od jednej do dwóch godzin, co może być idealne do wielokrotnego ukończenia, zwłaszcza ze względu na niski koszt 4,29 GBP, gdy nie jest w sprzedaży. Zawiera także mnóstwo opcji ułatwień dostępu, takich jak klawisze z możliwością ponownego przypisania, opcje mowy dialogowej, łatwiejsze minigry i wiele innych.

Mimo że gra została wydana dopiero niedawno, zebrała już pozytywne recenzje użytkowników na platformie Steam. „Ta gra jest krótka, ale jest wypełniona po brzegi zabawnymi dialogami i interakcjami” – powiedział Artnotes11. „Skończyłem już pierwszą grę, ale na pewno powtórzę ją kilka razy, żeby zobaczyć przerywniki filmowe i dowcipy, które przegapiłem. Obie grywalne postacie mają zupełnie inne spojrzenie na otoczenie, co sprawia, że ​​spacerowanie po domu w poszukiwaniu rzeczy, z którymi można wejść w interakcję, jest świetną zabawą.

„Ta gra jest bardzo urocza i zabawna! Małe dziewczynki czarownice są cenne” – wykrzyknął Picopup. „Urocza gra i absolutna uczta!” – stwierdził Goose Towne. „Bardzo kocham tę grę i naprawdę potrzebuję jej więcej. Proszę” – zadeklarował radosny Waddles.

Cauldron Kids: Wezwanie pana Vermicellego jest już dostępny zarówno na komputery PC, jak i Mac.