Gracze GTA 6 chcą mieć możliwość trzymania aligatora

Zwierzęta po prostu czynią życie lepszym i zgodnie z tą logiką dodanie ich do naszych gier wideo uczyniłoby je jeszcze lepszymi. Z pewnością takie jest zdanie niektórych Grand Theft Auto VI fani, którzy chcieliby zobaczyć Rockstar, pozwalają nam zatrzymać krokodyle w długo oczekiwanej kontynuacji.

W grudniu 2023 roku ukazał się pierwszy długo oczekiwany zwiastun Grand Theft Auto VI i jak można się spodziewać, nie minęło dużo czasu, zanim podbiło internet, a fani zabrali się do analizowania każdej sekundy. Teraz, miesiąc i 172 miliony wyświetleń później, szum powoli ucichł, ale to nie powstrzymuje fanów od odwiedzania Reddita, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

„Czy myślisz, że będzie możliwe posiadanie zwierzaka? GTA VI?” Przeczytaj jeden post na GTA subreddit. Nie trwało długo, zanim włączyli się inni fani i wydawało się, że aligator jest na szczycie listy życzeń wszystkich. „Chcę aligatora i taktycznego strusia” – powiedział inny. Inny zażartował: „To ma sens, nie mogę się doczekać, aż będę mógł trzymać aligatora w wannie”.

Nagła potrzeba posiadania aligatora domowego pochodzi ze wspomnianego zwiastuna, w którym pojawił się moment, w którym widzieliśmy aligatora wchodzącego do supermarketu. Chociaż niektórych widzów zaskoczyło to, inni uznali, że ma to sens GTA VI Akcja będzie rozgrywać się w fikcyjnym Everglades na Florydzie, więc aligatory są po prostu częścią codziennego życia.

Oprócz aligatorów zwiastun przedstawiał także chihuahua, flamingi i inne urocze zwierzęta. Z GTA V Franklin, gdyby Posiekał psa, nie byłoby zbyt naciągane, abyśmy mieli dostęp do innych zwierząt w Grand Theft Auto VI.

Czas pokaże, czy będziemy w stanie okradać banki za pomocą naszego aligatora, ale jeśli tak, będzie to doskonała zawartość.