Gracze Dziedzictwa Hogwartu mogą teraz oswajać i dosiadać smoka

Dziedzictwo Hogwartu jest często uważany za najlepszy symulator Harry’ego Pottera, a jest jeszcze lepszy dzięki smokom, którymi latasz po niebie.

Gracze napotkają wiele podróży Dziedzictwo Hogwartu. Pomijając złych czarodziejów, świat Harry’ego Pottera tętni życiem, a większość z nich pojawia się w postaci potężnych i przerażających magicznych bestii. Prawdopodobnie najniebezpieczniejsze z nich to smoki, ale twoja postać jest wyraźnie inna, ponieważ możesz teraz oswoić je i latać po szkole.

Mod stworzony przez Zurrye o nazwie SmokOgryff robi dokładnie to, co jest napisane na puszce, zamiast tego zamienia model hipogryfa w grze na smoka. Chociaż na miotle możesz latać po całym świecie, nieco przyjemniej jest szybować na grzbiecie stworzenia, tym bardziej, gdy jest to kolosalny smok.

Nie dajcie się jednak zwieść, to tylko modyfikacja kosmetyczna. Oznacza to, że nie możesz podpalić niczego niepodejrzewających Puchonów smoczym ogniem, chociaż byłoby to naprawdę zabawne.

Niemniej jednak jest to fajny mod, który czyni twojego czarodzieja jeszcze większym twardzielkiem niż sam wybraniec. Jeśli masz ochotę na mody, możesz nawet wybrać taki, który dodaje do gry więcej zaklęć bojowych, aby uzyskać najwyższą moc.

Dziedzictwo Hogwartu to po prostu prezent, który wciąż daje. Była to najlepiej sprzedająca się gra roku 2023 i prawdopodobnie sprzeda się w tym roku o wiele więcej egzemplarzy, zwłaszcza po ogłoszeniu, że niektóre treści dostępne wyłącznie na PlayStation będą dostępne w innych wersjach gry. Mówi się też o Dziedzictwo Hogwartu 2 wkrótce wkroczymy w fazę rozwoju, co jest bardzo ekscytujące.

Możesz zagrać Dziedzictwo Hogwartu na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC i Nintendo Switch.