Gracze Cyberpunk 2077 mogą uzyskać ogromną poprawę grafiki, zmieniając jedno ustawienie

Właśnie kiedy myśleliśmy Cyberpunka 2077 nie mogłoby wyglądać lepiej. „Och, tak, może” – odpowiada NVIDIA.

Cóż to było za transformacyjne 12 miesięcy Cyberpunka 2077. Oczywiście sprawy zaczęły się znacznie wcześniej, kiedy wypuszczono łatkę nowej generacji do gry. To było jednak w 2023 roku Cyberpunka 2077 zaczął wykorzystywać swój prawdziwy potencjał dzięki wydaniu aktualizacji 2.0 i fantastycznym efektom Widmowa wolność ekspansja. Aktualizacja 2.0 wprowadziła walkę pojazdową, broń konną, nowe drzewo umiejętności i nie tylko, Widmowa wolność zabrał nas do tajemniczego Dogtown. Dodaj do tego niespodziewany dodatek systemu metra w aktualizacji 2.1 i Cyberpunka 2077 stał się widokiem, który warto zobaczyć. Dzięki firmie NVIDIA właśnie doczekała się kolejnej aktualizacji na PC.

Jak zgłoszone firmy Dexerto, użytkownicy komputerów PC posiadający odpowiedni sprzęt mogą teraz korzystać z DLSS 3.5, aby zapewnić Night City kolejną aktualizację. Aby korzystać z oprogramowania DLSS, wystarczy, że używasz karty graficznej NVIDIA RTX – i pamiętaj o tym Cyberpunka 2077 jest aktualne. Gdy tak się stanie, załaduj grę i znajdź kartę Grafika w Ustawieniach.

Gdy już to zrobisz, włącz NVIDIA DLSS Super Rozdzielczość i wybierz preferowany tryb jakości. Dostępna jest wówczas opcja „Rekonstrukcja promieni DLSS”, którą można włączyć. Znacząco zwiększy to rozdzielczość gry, zapewniając ostrzejszy i wyraźniejszy obraz. Zadanie wykonane.

Choć my, zwykli śmiertelnicy korzystający z konsoli, możemy nie skorzystać z tej aktualizacji, nie jest to jednak żadna większa strata Cyberpunka 2077 jest fantastycznie wyglądającą grą. Chociaż CD Projekt RED przeniósł teraz swoje wysiłki na Wiedźmin 4w końcu ukaże się kontynuacja o kryptonimie Projekt Orion. To coś, na co warto czekać.