Gracze Call Of Duty błagają Activision o przywrócenie OG Warzone

Nie wygląda to najlepiej, ale nie jesteśmy zaskoczeni, gdy fandom Call of Duty wspólnie błaga o powrót oryginalnego Warzone. Po tym wszystkim, kto może ich winić po klęsce Nowoczesna wojna III?

Odkąd Nowoczesna wojna III premierę, wydaje się, że dla fanów Call of Duty była to jedna katastrofa po drugiej. Od płacenia pełnej ceny za nic więcej niż DLC, po ogłoszenie Operatora gumowej kaczki, które skłoniło fanów do nazwania gry „żartem” – wszystko nie jest dobrze w tej społeczności.

Biorąc pod uwagę wszystko, co się wydarzyło i prawdopodobnie jeszcze nadejdzie, nie jest zaskoczeniem dla nikogo, że gracze błagają Activision o powrót do tego, co uczyniło COD wspaniałym: OG Warzone. Jak opublikowano w subreddicie, „Covid Warzone to był prostszy czas”, co rzadko zdarza się kojarzyć Covida z czymś prostym.

Mimo to nostalgia za czymś, co wydarzyło się zaledwie cztery lata temu, jest silna, a doświadczenie to określa się jako „szczytową strefę wojny”. „Trudno pojąć, jak wyjątkowe to było” wspólny kolejny zapadający w pamięć gracz. „W grze były problemy, ale wydawało się, że szanse są w miarę wyrównane. To była najfajniejsza zabawa, jaką kiedykolwiek przeżyłem podczas gry.”

Jednak jeden z fanów posunął się do skrajności, jak można się spodziewać po Reddicie, i oświadczył: „Zapłaciłbym teraz za to 1000 dolarów. Żadnych niechlujnych ruchów i śmiesznych skórek. Nie jesteśmy pewni, czy ktokolwiek w GAMINGbible tak bardzo pasjonuje się Warzone, ale rozumiemy, że w dawnych czasach 2020 roku wydawało się, że radzi sobie lepiej.

Jeśli chcesz wrócić do starych sposobów, niektóre mody, np Zombie w Black Ops 2które przywracają czasy świetności, które wydają się być zapomniane, ponieważ Activision skupia się na czymkolwiek innym niż zadowolenie swojej społeczności.

Czy wydawca posłucha? Prawdopodobnie nie, ale to nie powstrzymuje fanów od grożenia wyrzuceniem pieniędzy w tę sprawę, dopóki nie zostanie naprawiona. Opłakujemy ich konta bankowe.