Gracz Xbox udostępnia „bardzo łatwy” sposób na zdobycie darmowych środków w sklepie

Doświadczony gracz Xbox znalazł „super łatwy” sposób na gromadzenie punktów, które można zamienić na darmowe środki w sklepie, i jest to coś, czego warto spróbować wcześniej niż później.

Nie jest to coś, o czym Microsoft często krzyczy, ale Xbox faktycznie ma system lojalnościowy, w którym możesz zdobywać punkty, wykonując określone kroki. Graj w określone gry, wykonuj określone zadania, a nawet zdobywaj osiągnięcia. Punkty, które można następnie wymienić na darmowe środki w sklepie.

Nagrody z Xbox pozwala zdobywać punkty, kupując i grając w określone gry lub wykonując różne zadania. Punkty można ostatecznie wymienić na wszystko, od członkostwa Xbox Game Pass po losy na loterie na konsole i bezpłatne środki w sklepie.

Na subreddicie Microsoft Rewards użytkownik o imieniu satoru1111 nakreślił dogłębny, ale stosunkowo prosty schemat szybkiego i łatwego zdobywania osiągnięć Xbox, które z kolei mogą zostać wykorzystane do zdobywania punktów, które pewnego dnia mogą stać się środkami w sklepie.

Gra, o której mowa, to Cywilizacje galaktyczne III, która jest obecnie dostępna „za darmo” w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (tylko na PC). Zatem zakładając, że jesteś subskrybentem Xbox Game Pass, nie będziesz musiał nawet kupować nowej gry.

Krótko mówiąc, można najwyraźniej zdobyć łatwe osiągnięcia za pomocą cheatów, więc jeśli naprawdę chcesz tylko zdobyć kilka szybkich i brudnych punktów i uważasz, że granie w gry wideo to nieznośna strata czasu, możesz śmiało podążać te kroki. Czy jest to całkowicie etyczne? Może nie. Ale Microsoft właśnie zwolnił setki pracowników i anulował kilka obiecujących projektów w związku z ogromnym sukcesem finansowym, więc wiem, że nie będę z tego powodu długo spać.