Gracz Xbox dzieli się wskazówką dotyczącą łatwego darmowego kredytu w sklepie

Kiedy możliwość łatwego uzyskania środków w sklepie Xbox i osiągnięć idą w parze, możesz się założyć, że z pewnością wzbudzi to nasze zainteresowanie, a jeśli tak będzie również w przypadku Ciebie, czytaj dalej.

Być może słyszałeś o programie o nazwie Microsoft Rewards, który najwyraźniej zainspirował Sony PlayStation Stars. Program Microsoft Rewards obejmuje zadania dla subskrybentów Xbox Game Pass, za które można zdobywać punkty po prostu grając w gry i zdobywając osiągnięcia w grach. Możesz nawet zdobywać punkty, korzystając z przeglądarki internetowej Bing.

Punkty te można następnie zsumować i wydać na środki w sklepie Xbox, a także środki dla innych sprzedawców internetowych, udziały w loteriach konkursowych, datki na cele charytatywne i wiele więcej. Zgromadzenie wystarczającej liczby punktów, które można wydać na coś wartościowego, może zająć trochę czasu, w zależności od tego, jak bardzo jesteś zaangażowany, ale jest to przyjemny i łatwy sposób na zarobienie gratisów.

Pamiętając o tym, Pociąg Sim World 4 to gra objęta subskrypcją Xbox Game Pass, a wraz z nią kilka bardzo łatwych do zdobycia osiągnięć, które z kolei pomagają wykonywać zadania Xbox Game Pass i zdobywać punkty Microsoft Rewards. „Jeśli ktoś potrzebuje łatwego tytułu Xbox Game Pass do osiągnięć, spróbuj Pociąg Sim World 4powiedział Redditor kevinchadwick55, dzieląc się spostrzeżeniami w wątku.

W większości przypadków zadania można wykonywać, zdobywając jedno osiągnięcie lub wiele osiągnięć, grając w tytuły objęte subskrypcją Xbox Game Pass. Zatem zrzut ekranu udostępniony przez kevinchadwick55, przedstawiający kilka osiągnięć, powinien wystarczyć do wykonania kilku zadań.

Jednak użytkownik Reddita UpstairsNo9249 ostrzega innych członków wątku, że ta seria symulatorów pociągów znana jest z pozornie „nieosiągalnych” osiągnięć. „Ludzie powinni prawdopodobnie zdawać sobie sprawę, że we wszystkich grach Train Sim World są elementy nie do zdobycia, więc nigdy nie będą w stanie ich ukończyć, ponieważ Dovetail Games nie przejmuje się tym. Jeśli nie przeszkadza im to, to w porządku” – ostrzegali. Być może warto o tym pamiętać, jeśli rozważasz zdobycie 1000 punktów gracza Pociąg Sim World 4.

Pociąg Sim World 4 jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.