Gracz Red Dead Redemption 2 odkrywa ukrytą funkcję 5 lat po premierze gry

Red Dead Redemption 2 gracze odkryli kolejną sekretną funkcję, która jest więcej niż wystarczającym uzasadnieniem, aby zagrać w grę od nowa.

Wszyscy wiemy, że gra jest ogromna, więc jest mało prawdopodobne, że zobaczysz wszystko, co ma do zaoferowania podczas pierwszej, drugiej, a nawet trzeciej rozgrywki. Do diabła, niektórzy gracze osiągają dwucyfrowe wyniki, jeśli chodzi o różne przejścia i wciąż znajdują nowe rzeczy.

Jednym z takich graczy jest Worldly-Donut-5956, który odkrył tajną funkcję podczas najazdu na obóz nad jedną z rzek gry. The udostępniony film pokazuje, jak gracz okrada mężczyznę, a następnie podchodzi do żyłki z kilkoma ostatnimi połowami. Okazuje się, że możesz pokroić ryby i dodać je do swojego ekwipunku do późniejszego spożycia, o czym, jak sądzę, wielu graczy nie było świadomych.

Fani byli gotowi „odtworzyć wszystko jeszcze raz” po prostu widząc coś nowego w grze sprzed pięciu lat, podczas gdy inni dzielili się innymi tajnymi mechanikami, o których gracze mogli nie być świadomi.

Według jednego z graczy: „Jeśli w namiocie znajduje się wróg, możesz rzucić przez namiot nóż lub tomahawk… Przeleci przez obie strony i trafi w niego, pozostawiając dwie dziury w materiale”.

Kolejną wskazówką było to, że jeśli nad rzeką znajduje się kamper, będzie to „najlepsze miejsce do wędkowania” i świetne miejsce do połowu łososia i szczupaka.

Red Dead Redemption 2 wciąż jest bezkonkurencyjna w kategorii jednej z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, i miejmy nadzieję GTA VI uda mu się go przekroczyć na więcej niż jeden sposób, w przeciwnym razie możemy się rozczarować.