Gracz Red Dead Redemption 2 natrafia na imponujące, ale naprawdę niepokojące ukryte szczegóły

Wiele lat po premierze gracze wciąż odkrywają tajemnice świata Dzikiego Zachodu Red Dead Redemption 2.

Wydana w 2018 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, Red Dead Redemption 2 natychmiast stała się jedną z najlepszych gier wszechczasów Rockstar Games, przewyższając pod niemal każdym względem swoją poprzedniczkę z 2010 roku. Akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z oryginału red Dead Redemption, (pre)sequel opowiadał historię Arthura Morgana, czołowego członka holenderskiego gangu van de Linde. To była wciągająca historia od początku do końca, która sprawiła, że ​​w wielu oczach zakręciła się łza.

Nie ma znaczenia, w jaki sposób zdecydujesz się spędzić czas Red Dead Redemption 2, zabawa wydaje się nieskończona, niezależnie od tego, czy oddajesz się głównej kampanii, jej pobocznym fabułom, tropieniu legendarnych zwierząt czy byciu niesławnym łowcą nagród. Co więcej, mimo że wyszedłem na wolność ponad pięć lat temu, mogłem wskoczyć do akcji Red Dead Redemption 2 i zapewne odkryje coś nowego, tak jak użytkownik Reddita, który jest tematem dzisiejszej dyskusji.

„Nadal znajduję szczegóły w tej grze. Nigdy nie zauważyłem strachu w oczach konia” powiedział Użytkownik Reddita Ważne_Monitor832, rozpalający dyskusję w wątku. Szczerze mówiąc, ja też tego nie zauważyłem, choć szczerze mówiąc, nie czułem potrzeby tak dokładnego przyglądania się koniom Red Dead Redemption 2.

„To zdjęcie jest po prostu „ogniste”!” zażartował MythicalMicrowave, odpowiadając na obraz spanikowanego konia. „Podczas dłuższego galopu wokół pyska konia tworzy się ślina lub sople lodu. Łatwo to zobaczyć w trybie kinowym” – udostępnił spiderknight616.

„Zadziwia mnie wiele szczegółów konia. Pocą się, gdy biegają galopem przez dłuższy czas. Sposób, w jaki widać ich oddech na zimnie. Prowadzenie podczas jazdy jest rewelacyjne. To arcydzieło” – odpowiedział BaristaHeyMister.

Bez wątpienia poznamy jeszcze więcej tajemnic Red Dead Redemption 2 zanim nadejdzie trzeci numerowany wpis w serii, kiedykolwiek to nastąpi. Red Dead Redemption 2 jest już dostępny i jest także wstecznie kompatybilny z PlayStation 5 i Xbox Series X/S.