Gracz Dziedzictwa Hogwartu znajduje ukryty pomnik, który mogłeś przeoczyć

Chociaż gry wideo są często wykorzystywane jako ucieczka, często można je połączyć z prawdziwym życiem, aby oddać hołd talentowi, który został włożony w ich tworzenie. Tak jest w przypadku jednego Dziedzictwo Hogwartu Pisanka, którą niektórzy fani mogli przegapić.

Mimo, że to już prawie pierwsza rocznica Dziedzictwo Hogwartupo premierze niektórzy fani wciąż odkrywają ukryte sekrety rozsiane po rozległej mapie gry RPG. Zainspirowany Harry’ego Pottera franczyzy, gra nie bała się połączyć elementów książek i filmów w adaptację gry wideo, co widać w jednym jajku wielkanocnym, którego łatwo przeoczyć.

Pośród roślinności, tuż za interpretacją gry zamku Hogwart, znajduje się pomnik najbardziej ukochanego gajowego w serii, Hagrida. Pomimo wydarzeń Dziedzictwo Hogwartu Akcja rozgrywa się w latach 90. XIX wieku, czyli na długo przed czasami Hagrida, pomnik jest natomiast poświęcony aktorowi filmowemu Hagrida, Robbiemu Coltrane’owi, który niestety zmarł w październiku 2022 r.

Coltrane wcielił się w postać sympatycznego gajowego we wszystkich ośmiu filmach i odegrał dużą rolę w popularności tej postaci dzięki swojemu szkockiemu humorowi i głębokiemu zrozumieniu tej postaci. W rezultacie nie jest zaskoczeniem, że Avalanche Software poświęciło czas na złożenie hołdu aktorowi.

Pomnik można znaleźć szybką podróżą do południowego wyjścia z Hogwartu w południowym skrzydle. Tam kieruj się na południowy wschód wzdłuż Czarnego Jeziora, aż natkniesz się na słynną chatę Hagrida. Zaglądając za nie, odkryjesz mały nagrobek ozdobiony hipogryfem. Chociaż na grobie nie ma epitafium, fani rozumieją, że rzeczywiście jest to hołd złożony Hagridowi/Coltrane’owi.

To tylko jeden z wielu pisanek, które można znaleźć w całym mieście Dziedzictwo Hogwartu więc być może nie jest zaskoczeniem, że wielu fanów odwiedziło Reddit udział wszystko, co znaleźli podczas swojej podróży.