Gracz Assassin’s Creed Odyssey odkrywa „niesamowity” ukryty sposób grania w tę grę

To będzie ekscytujący rok dla fanów Assassin’s Creed. Po Miraż cofnęło serię do korzeni w zeszłym roku i w nadchodzącym kryptonim Czerwony będzie oznaczać powrót do formuły RPG.

Chociaż wpisy RPG Assassin’s Creed nie zawsze okazują się tak popularne, jak ich oparte na skradaniu odpowiedniki, kryptonim Czerwony może poszczycić się obiecującymi założeniami, które są dość łamańcem językowym. W grze, której akcja rozgrywa się w feudalnej Japonii, według doniesień wystąpią samurajowie i kobiety shinobi oraz samuraj wzorowany na prawdziwej postaci Yasuke. Na razie nie jest to potwierdzone, ale aktualizację i zwiastun powinniśmy otrzymać podczas nadchodzącej letniej prezentacji Ubisoftu. W międzyczasie fani wracają do starych ulubieńców z jednym Assassin’s Creed Odyssey Gracz znajduje nowy sposób na czerpanie przyjemności z gry.

Użytkownik Reddita OldWorldBluesIsBest napisałAC Odyseja właśnie podarowałem mi niesamowity sposób na grę, a teraz jestem zdumiony, że nie jest to standardowy tryb gry. Mam w sobie broń AC Odyseja To całkowicie zmieniło sposób, w jaki gram w grę i uczyniło ją 1000 razy lepszą. (…) Zrabowałem Falxa Olimpu, który miał efekt – nie jestem pewien, czy jest losowy, czy powiązany z przedmiotem – podwajający wszystkie obrażenia gracza, ale stale utrzymujący zdrowie gracza na poziomie 25%. I cholera, to sprawia, że ​​gra jest o wiele bardziej wciągająca i zabawna.

„To szalone, jak bardzo dzięki temu gra jest bardziej taktyczna, wymagająca kar i przypomina tradycyjną grę AC” – kontynuowali. „Do diabła, jest trudniejsza niż większość innych gier w historii. To właściwie odnowiło moje zainteresowanie grą. Szkoda, że ​​Ubisoft nie uczynił tego regularnym poziomem trudności, ponieważ rozwiązuje wiele problemów, które ja i inni mieliśmy z grą: wytrzymali wrogowie, niebezpieczna walka, gra z autopilotem itp.”.

Prawdą jest, że istnieje kilka Przeklętych Rycin, które naprawdę zmieniają rozgrywkę, oferując zarówno wysokie ryzyko, jak i wysoką nagrodę. „Początki AC ma to samo z niektórymi rodzajami broni”, dodany YEF-Moment13. „Jedna trzecia twojego zdrowia, ale trzykrotnie większe obrażenia.” Zegram_Ghart napisał„Tak, to opcja, którą wprowadzili dla ludzi, którzy wolą grać bardziej w gry w starym stylu – IMO całkiem niezła opcja”. Z pewnością jest to funkcja, którą warto sprawdzić, jeśli odpowiada Ci taki styl rozgrywki.