Gra inspirowana Assassin’s Creed Black Flag będzie bezpłatna przez ograniczony czas

Więc spójrzmy prawdzie w oczy, możemy nie otrzymać Assassin’s Creed IV: Czarna flaga remaster na jakiś czas, ale aby to wynagrodzić, Ubisoft zapewnia graczom bezpłatny dostęp do ich nadchodzącej przygodowej gry akcji. Uwaga, spoiler, są w nim piraci!

Choć stało się czymś w rodzaju żartu, że nigdy nie zobaczymy nadchodzącego tytułu Ubisoftu, Czaszka i kości faktycznie udało nam się wypuścić po niezliczonych opóźnieniach, w końcu nam się udało! Premiera zaplanowana na 16 lutego, Czaszka i kości widzi, jak gracze wkraczają do „niebezpiecznego świata, w którym grasz według własnych zasad, aby wznieść się z nikim i stać się najstraszniejszym królem piratów”.

Ogłoszony już w 2017 roku, Czaszka i kości doczekał się różnych opóźnień, co oznacza, że ​​jego premiera siedem lat później nie jest zaskoczeniem. Rozpoczyna swoje życie jako Assassin’s Creed IV: Czarna flaga ekspansji, przekształcił się w niezależny tytuł, który wkrótce zasłynął z opóźnień.

Z wielu powodów, m.in. po to, aby Ubisoft mógł stworzyć „znacznie bardziej dopracowane i zrównoważone doświadczenie”, Czaszka i kości wydawało się, że nigdy nie powstanie, ale wbrew wszystkiemu ukaże się w ciągu zaledwie kilku dni. Wcześniej jednak wejdzie w otwartą wersję beta, która potrwa od 8 do 11 lutego.

Według post na oficjalnym koncie Ubisoft na Twitterze, Czaszka i kości W otwartą wersję beta można grać za darmo w Ameryce, Europie, Oceanii i Azji, a wstępne pobieranie będzie również dostępne kilka dni wcześniej. Dzięki temu gracze będą mogli po raz pierwszy zetknąć się z grą i wyrazić swoją opinię.

Czaszka i kości ukaże się 16 lutego na PS5, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Ubisoft Connect i Epic Games Store. Choć nie będzie ona dostępna na Steamie, abonenci Ubisoft+ będą mogli zagrać trzy dni wcześniej.