God Of War oficjalnie wyprzedzony jako największa premiera gry PlayStation na Steamie

Bóg wojny została uznana za najczęściej graną grę PlayStation na platformie Steam Helldivers 2który ma teraz więcej jednoczesnych graczy.

Kiedy gra PlayStation pojawia się na Steamie, zwykle jest to dość poważna sprawa, na dobre i na złe. Ostatni z nas Część 1 uruchomienie spotkało się z ogromną reakcją na to, że jest pełen błędów i zepsutego bałaganu, podczas gdy Bóg wojny (2018) szybko stała się od lat najczęściej graną grą na PlayStation na PC. Wielki restart Krato prawdopodobnie zostanie wyprzedzony Marvel’s Spider-Man 2 kiedy w końcu pojawi się na PC, ale na razie jest to nowo wydana Helldivers 2 to zajęło pierwsze miejsce.

Helldivers 2 najlepiej opisać jako wspaniałą mieszankę Starfield i Gears Of War. Gracze wcielają się w elitarnych żołnierzy zwanych Helldivers w szybkiej i pełnej akcji strzelance z perspektywy trzeciej osoby. Są tylko trzy cele: zabić kosmiczne robaki, zapewnić wolność każdej planecie w galaktyce i dobrze się bawić.

Zasadniczo jest to gra Starship Troopers, która jest już dostępna na konsole PlayStation i PC, niestety gracze korzystający wyłącznie z konsoli Xbox będą musieli pominąć tę grę, choć szczerze mówiąc, Xbox i tak ma teraz znacznie większe problemy do rozwiązania.

Ogólne recenzje były w przeważającej mierze pozytywne i to samo można powiedzieć o wynikach użytkowników. Gra odniosła taki sukces, że została wyprzedzona Bóg wojny (2018) jako najczęściej grana gra Steam na PlayStation na platformie i chociaż jest to gra wieloosobowa, szczerze mówiąc, nadal jest to osiągnięcie godne świętowania.

To w pełni zasłużone zwycięstwo, które, miejmy nadzieję, zachęci jeszcze większą liczbę potencjalnych graczy do zaciągnięcia się do armii Helldivers, ponieważ jest to ogólnie fenomenalna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby i świetna zabawa z przyjaciółmi.

Helldivers 2 jest już dostępny na PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Steam.