Główny wyciek z rozgrywki GTA 6 właśnie potwierdził nasze oczekiwania

GTA VIUkład kontrolera właśnie pojawił się w sieci i prezentuje nową, ekscytującą mechanikę rozgrywki.

Miło jest wiedzieć, że jesteśmy na ostatnim zjeździe w kierunku Grand Theft Auto VI. Chociaż możemy nie znać dokładnej daty premiery, niejasny rok 2025 wystarczy, aby wiedzieć, że koniec jest już widoczny. Zasugerowano to po niedawnej rozmowie telefonicznej dotyczącej wyników Take-Two GTA VI miała zostać wydana w styczniu, lutym lub marcu, ale rewizja danych przedstawionych zaledwie kilka dni po ich publikacji wydaje się obecnie sugerować, że gra może zostać wydana w kwietniu 2025 r. lub później. To wszystko jest oczywiście bardzo spekulatywne, ale miło jest zabić czas. Podobnie jak temat dzisiejszej dyskusji.

Jak zgłoszone przez Dexerto, dedykowany GTA VI fani ponownie przejrzeli materiał z głównego wycieku z września 2022 r., wykorzystując go do mapowania ruchów na wejścia kontrolera. Dzięki tej metodzie udało im się to wydedukować GTA VI pozornie pozwoli graczom po raz pierwszy w serii położyć się na brzuchu. Choć nie mogę powiedzieć, że zawsze pragnąłem pełzać po ziemi we wpisie o Grand Theft Auto, mogę sobie wyobrazić, że ta funkcja okaże się przydatna w fragmentach gry polegających na skradaniu się.

Uważa się, że aby położyć się na brzuchu, będziesz musiał przytrzymać L3, ale jest rzeczą oczywistą, że pozostaje to kwestią spekulatywną. Wiele mogło się zmienić od wersji wyciekającej do ostatecznej wersji, więc traktuj to wszystko z bardzo dużą szczyptą soli.

Inne odkryte elementy sterujące obejmują R3, aby zmienić rękę, w której trzymasz broń, oraz Trójkąt/Y, aby podnieść przedmioty. Miejmy nadzieję, że za kilka miesięcy otrzymamy pierwsze oficjalne spojrzenie na tę sprawę GTA VIrozgrywka.