Główna bezpłatna aktualizacja gry The Sims 4 dodaje nowe opcje zwiększające różnorodność postaci

Simsy 4 po raz kolejny stawia na różnorodność, tym razem poprzez dodanie nowych opcji dostosowywania twojej postaci. I nie, to nie ma nic wspólnego z modą.

Gdy Simowie 4 dodano „Goth Galore Kit”, wielu fanów było rozczarowanych brakiem opcji; mogli ubierać się wszyscy na czarno, ale personalizacja wydawała się stereotypowa i nie obejmowała pełnej gotyckiej estetyki.

Najnowsza aktualizacja oferuje jednak nową opcję, która zadowoli wszystkich, ponieważ uwzględnia różnice, które czynią Simów i ludzi tak wyjątkowymi. Bezpłatna główna aktualizacja dodaje skórę bielactwa nabytego, dzięki czemu każdy może odtworzyć siebie w The Sims.

Niektórym graczom komputerów PC może się to wydawać niewielką zmianą, ale bielactwo nabyte to choroba autoimmunologiczna, na którą cierpią miliony ludzi, a w samej Wielkiej Brytanii bielactwo nabyte występuje u jednego na 100 osób. Nie trzeba dodawać, że jest to bardziej powszechne, niż nam się wydaje, dlatego ważne jest, aby uwzględnić je we wszystkich opcjach dostosowywania, zwłaszcza tych tak różnorodnych jak The Sims.

Aby wprowadzić tę aktualizację, Maxis i EA nawiązały współpracę z Winnie Harlow, aktywistką i modelką, aby dokonać tej „magicznej” zmiany. Wypowiadając się publicznie na temat aktualizacji, Harlow powiedział: „To magiczne widzieć, jak zespół The Sims 4 wprowadza nową funkcję bielactwa nabytego. Jako dziecko spędziłem dużo czasu grając w The Sims i uważam, że to wspaniale móc pokazać w grze swoje prawdziwe ja”.

Nowa, zróżnicowana opcja jest częścią treści Maxis „Sensationally You”, rzekomo stanowiącej sezon celebrowania tego, co czyni każdego wyjątkowym; piękne uczucie. Nie jesteśmy pewni, czy kolejna runda bezkompromisowego bycia w formie Simów będzie równie podnosząca na duchu jak ta aktualizacja. Niemniej jednak jesteśmy pewni, że dzięki temu ukochana gra w sercach fanów stanie się jeszcze wyższa.

Ruszaj teraz i uczyń swoich Simów podobnymi do siebie i ciesz się możliwością bycia prawdziwym bogiem, który może stworzyć życie na ich obraz. Wiemy, że będziecie torturować niektórych biednych Simów i zostawiać ich na śmierć w basenie bez drabiny, ale mamy nadzieję, że niektórzy z Was wykorzystają swoją boskość na dobre.