Ghost Of Tsushima okrzyknięto „prawdziwym arcydziełem” i trzeba się z tym zgodzić

Duch Cuszimy to jedna z najlepszych gier na PlayStation, jakie kiedykolwiek stworzono, a fani są zgodni, nazywając ją „prawdziwym arcydziełem”, w które każdy powinien zagrać.

Według niedawnego wezwania Sony dotyczącego zysków rok 2024 wygląda na dość ponury rok dla nowych gier. Mówi się, że zabraknie głównych gier na PlayStation, co prowadzi do spekulacji, że Sony włoży wszystko w rozwój PlayStation 6, które może mieć bardzo kontrowersyjną zabójczą aplikację. Oznacza to niestety, że nie otrzymamy kontynuacji docenionej przez krytyków Duch Cuszimy już wkrótce, prawdopodobnie jeden z najlepszych tytułów dostępnych na wyłączność PlayStation.

Fani z pewnością będą zawiedzeni. Mimo wszystko, Duch Cuszimy to doskonały przykład tego, czym powinny być gry obecnej generacji, z fantastycznym otwartym światem, fascynującą narracją i ekscytującą walką.

Jeden z nowych graczy niedawno zagrał w tę grę po raz pierwszy i stwierdził, że nie miał pojęcia o grze przed jej uruchomieniem i, co nie było zaskoczeniem, bardzo mu się spodobała. Użytkownik powiedział: „Wszedłem Duch Cuszimy ślepy. To prawdziwe arcydzieło.”

Inni gracze zgodzili się i zgodzili się z tym, a wielu z nich stwierdziło, że jest to dosłownie doskonała gra i jedna z najlepszych gier, jakie PlayStation ma do zaoferowania, mimo że często jest przyćmiona przez takie marki jak God Of War i The Last Of Us.

„Zdecydowanie jedna z, jeśli nie moja ulubiona gra w historii” – powiedział jeden z fanów. „Nie mogę się doczekać części 2. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem” – dodał inny.

Inni komentatorzy napisali: „Prawdopodobnie moja najbardziej podobała się gra z otwartym światem. Pomogło, nie było nadęte treścią; miał odpowiednią ilość, aby nie przesadzić z powitaniem i nie być przytłaczający” oraz „Wszystko wbudowane w świat i przypadkowe spotkania z małymi patrolami wroga były fajne, zwłaszcza gdy nie miałeś niskiego poziomu”.

Jeśli Duch Cuszimy jest tak dobra, jak pierwotnie była gra na PS4, można sobie tylko wyobrazić arcydzieło przygotowywane na konsole nowej generacji z Duch Cuszimy 2.