Garden Of Eyes to kontrowersyjne rozszerzenie wśród użytkowników

Kontrowersyjny dodatek do Pierścień Eldena bardzo denerwuje użytkowników komputerów PC, głównie dlatego, że trzeba za to płacić.

Podczas gdy fani czekają na oficjalne rozszerzenie FromSoftware dla Pierścień Eldenazwany Cień Erdtreebędą musieli zadowolić się albo ponownym rozegraniem gry po raz kolejny, albo wyruszeniem w podróż do wspaniałego świata modów.

Jednak jeden mod rozszerzający dla Pierścień Eldena wywołał spore kontrowersje. To jest nazwane Elden Ring: Ogród oczui dodaje do gry szeroką gamę nowej zawartości, w tym zestawy broni i zbroi, obszary, Przenoszony przez krew-stylowe parowanie broni i nie tylko. Brzmi niewiarygodnie, ale jedynym problemem jest to, że nie jest darmowy. Garden Of Eyes to płatny mod dostępny na Patreonie, który wywołuje spore zamieszanie wśród użytkowników komputerów PC.

W poście na Reddicie mówi jeden gracz powiedział „Nie bardzo rozumiem ten szum wokół moda. Mam na myśli podziękowania i pochwały dla jego twórców, ale wydaje mi się… Za dużo. Tak wiele broni wydaje się po prostu przesadnych w grze, w której grasz jako Tarnished bez sławy. Nie sądzę, że powinieneś być w stanie władać pełną siłą galaktyki.

Mod został porównany z innym, stworzonym przez fanów Pierścień Eldena ekspansja, Konwergencjaktóry dodaje prawie tyle samo treści, ale jest całkowicie darmowy.

Jeden z graczy powiedział: „Nie mogę wiele powiedzieć, ale tak, zgadzam się, a najlepsze w Convergence jest to, że jest bezpłatne”.

Inny dodał: „Nie mam nic przeciwko modom, którzy robią jakieś rzeczy OTT, ale nie mam nic przeciwko, gdy mody są po prostu w pełni płatne”.

W końcu jeden z graczy wprost błagał: „Proszę, nie wspierajcie „Ogrodu oszustw”. Pożałujesz. Wspieraj modderów, takich jak Cleverraptor, Hotbike, Sykke i wielu innych na Nexusie.

Jeśli szukasz rozszerzenia dla swojego Pierścień Eldena gra wcześniej Cień Erdtree premiery, może pomiń Garden Of Eyes i zamiast tego wybierz coś darmowego na NexusMods.