Fotorealistyczna zmiana grafiki w Hogwart Legacy sprawiła, że ​​mój komputer błagał o litość

Zapowiada się ekscytujący rok Dziedzictwo Hogwartu. Wiedzieliśmy już, że misja Haunted Hogsmeade dostępna wyłącznie na PlayStation zostanie uruchomiona na innych platformach, ale deweloperzy potwierdzili, że wkrótce w głównej grze pojawi się szereg nowych aktualizacji zawartości i funkcji.

Fani są, co zrozumiałe, rozczarowani faktem, że pomimo kończącego się w tym miesiącu okna na wyłączność zadań PlayStation, wydanie DLC na innych platformach ma nastąpić dopiero latem tego roku. Jeśli chodzi o inne „cechy”, cóż, na razie nie mamy o tym pojęcia. Fani z pewnością mają nadzieję, że dodany zostanie jakiś system towarzyszący, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to funkcja, nad którą pierwotnie pracowali deweloperzy. Dziedzictwo Hogwartu z pewnością potrzebuje czegoś, co ponownie przyciągnie graczy. Nie jest tajemnicą, że jaskinie i ruiny w otwartym świecie szybko stają się dość powtarzalne.

Podczas gdy czekamy na to, co nas czeka, jeden z fanów podjął się ulepszenia gry, zapewniając jej fotorealistyczną przeróbkę, która jest bardzo przyjemna dla oczu.

Projekt jest dziełem użytkownika Reddita khent_design_art, który opublikował projekt do serwisu o tytule „If Dziedzictwo Hogwartu był fotorealistyczny”. Towarzyszący film w dużej mierze przedstawia odnowione Hogsmeade, w tym kultowe lokalizacje, takie jak Miodowe Królestwo. W tym konkretnym sklepie słoiki ze słodyczami wyglądały jak krystalicznie czyste, a każdy z nich był wypełniony tysiącami smacznych smakołyków. Kiedy zbliżaliśmy się do Hogsmeade, cegły, kamienie i łupki użyte do budowy tego miejsca wydawały się bardziej dopracowane pod względem tekstury, co z pewnością zapewniało poczucie realizmu. Spójrz na poniższy film.

Nie wiemy dokładnie, jakiego oprogramowania użył khent_design_art do stworzenia projektu, ale z pewnością wywarło to wrażenie na innych fanach, a wielu zastanawiało się, czy na komputerze PC w ogóle można uruchomić taką wersję gry. „Widząc to, czuję, jak procesor krzyczy z bólu” żartował Aquos18. „Wydaje mi się, że mój biedny komputer zaczął się obficie pocić od samego oglądania tego filmu” dodany gna149.

„Wyglądają fantastycznie” – kolejny komentarz czytaj, a jeden optymistyczny gracz powiedział„Może pewnego dnia z Unreal Engine 6.” Fotorealizm w żadnym wypadku nie jest szczytem, ​​jaki można osiągnąć w grach, ale nie można zaprzeczyć, że naprawdę miło jest spędzić kilka godzin w tęsknocie w tak imponujących wirtualnych widokach.