Florida Joker twierdzi, że wycofa pozew w sprawie GTA 6, jeśli Rockstar pozwoli mu podkładać głos postaci

The GTA VI Saga Florida Joker trwa. Mam wrażenie, że o tej wołowinie mówi się od lat, podczas gdy w rzeczywistości minęło dopiero kilka miesięcy. Mimo to w tym czasie Rockstar Games otrzymało niezliczone groźby ze strony człowieka, który jest w dużej mierze podróbką Jokera z DC.

Po wydaniu ostatniego ostrzeżenia firmie Rockstar Games w grudniu 2023 r., nakazującego twórcom zapłacenie za wykorzystanie jego podobizny, Florida Joker następnie nawiązał do zatrzymania GTA VI haker wyszedł z więzienia, pozornie ponownie stanowiąc zawoalowane zagrożenie dla Rockstar.

W tej sprawie było tyle zwrotów akcji, że łatwo zapomnieć, że Lawrence Sullivan (prawdziwe nazwisko Jokera z Florydy) powiedział, że złoży pozew przeciwko firmie produkującej gry. Jeszcze bardziej szalone jest to, że teraz mówi, że wycofa pozew, jeśli Rockstar pozwoli mu wypowiedzieć głos pod postacią, do której rzekomo wykorzystano jego podobiznę.

W tym momencie wszystko, co wiąże się z Florida Jokerem i GTA VI po prostu wydaje się absurdalne, a mimo to w swoim filmie wygląda śmiertelnie poważnie, gdzie twierdzi, że tak naprawdę nie chce pozywać Rockstar, o ile ustąpią jego żądaniom. To coś, co powiedziałby Joker, więc przynajmniej pozostaje w swojej roli.

„Zadzwoń do mnie, pozwól mi wyrazić głos postaci, opowiedz mi więcej fabuły w grze i daj mi kilka milionów (…) sprawmy, aby historia się wydarzyła” – powiedział Sullivan na TikToku. „Zobaczycie, co zrobiłem dla gra. Tworzyliśmy wiadomości, założyliśmy blogi, wszyscy mnie śledzą.

Sullivan nie myli się, że wszyscy go chronią, choć nie jesteśmy pewni, że to on sam zwiększa ryzyko GTA VI szum – ten szum zniknął na długo przed tym, zanim ktokolwiek zobaczył zwiastun. Nie ignorując faktu, że gdyby Rockstar naprawdę chciał z nim współpracować, już by to zostało zorganizowane.

Mimo to oglądanie dorosłego mężczyzny tak desperacko błagającego o udział w grze stanowi zabawną rozrywkę, więc będziemy oglądać kolejną część tej sagi.